Коти, схожі на людей: таких ви ще не бачили!
А далі - почалося: коти на малюнках Луїса Вейна встали на задні лапи, вдягали людський одяг, грали в карти і на музичних інструментах, пили чай і слухали оперу... Іноді художник створював до 600 малюнків за рік. "Я беру свій блокнот до ресторану чи у будь-яке інше жваве місце і просто малюю людей в їхніх звичайних позах як котів, наділяючи їх як можна більш людськими рисами...", - пояснював він.
Наділений неабияким талантом, художник, утім, упродовж усього життя зазнавав фінансових труднощів. А свій земний шлях Луїс Вейн закінчив у психіатричній лікарні...
Rivnecats: життєві історії рівненських котів
Роботи Луїса Вейна знову отримали популярність в 90-х роках XX століття. Листівки з його малюнками стали колекціонувати, ціна на них підскочила до 500-800 доларів США. Нині оригінальні малюнки та акварелі Луїса Вейна продають за ціною від 5 до 35 тисяч доларів.
У Рівному живе 18-кілограмовий кіт-гігант
Перегляньте деякі з робіт художника - подивіться незвичним поглядом на таких, здавалося б, добре знайомих нам тварин як коти!

У Тернополі вже є об'єднання любителів котів






На Рівненщині зростає активність кліщів: уже зафіксовані випадки хвороби Лайма

З настанням тепла активізуються іксодові кліщі, які можуть переносити майже 150 збудників небезпечних захворювань, зокрема хворобу Лайма.
переглядів: 180
У Рівному попрощаються із загиблими захисниками

Завтра Рівне попрощається із двома захисниками України – Олександром Карпюком та Петром Байдецьким.
переглядів: 202
У Рівному попрощаються із загиблими захисниками

Завтра Рівне попрощається із двома захисниками України – Олександром Карпюком та Петром Байдецьким.
переглядів: 153
Суд обрав запобіжний захід рівнянину, підозрюваному у розбійному нападі на поштове відділення

22-річного жителя Рівного підозрюють у розбійному нападі, скоєному в умовах воєнного стану. За такий злочин йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
переглядів: 224
У Рівному в ДТП травмувалися двоє людей, 11-річна дівчинка в реанімації

Сьогодні, 31 березня, близько 13:00 на вулиці Степана Бандери в Рівному сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів.
переглядів: 353