23.08.2013, 14:06

Потяг Київ–Ужгород, що проходить через Здолбунів, із 2 вересня буде курсувати щоденно

Для забезпечення попиту пасажирів Укрзалізниця призначила щоденне курсування поїзда №13 Київ–Ужгород, що раніше курсував через день (по непарних числах з Києва та по парних з Ужгорода). Зазначимо, що поїзд курсує через Здолбунів.
Починаючи з 2 вересня, поїзд відправлятиметься з Києва та Ужгорода щоденно. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

Упродовж серпня залізниці України для максимального задоволення потреб пасажирів вже призначили 16 додаткових поїздів на понад 46 додаткових рейсів.

Також щоденно Укрзалізниця додає вагони до найбільш популярних маршрутів. Станом на 22 серпня призначено близько 60 додаткових вагонів на 156 рейсів.

Нагадаємо, залізниці постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і проводять роботу із забезпечення цих перевезень – призначають додаткові вагони до складів найбільш популярних поїздів та призначають додаткові поїзди на найбільш популярні дати.

Графік руху пасажирських поїздів на 2013/14 роки розроблений для курсування територією України 291 пари пасажирських поїздів, у тому числі 164 пари цілорічних, 93 – сезонних (з них 75 до Криму), 34 – разових («за вказівкою»).

Формуванням Укрзалізниці передбачено 188 пар поїздів, з них 119 пар цілорічних, 36 пар сезонних, 33 пари «за вказівкою».

Інформація щодо наявності вільних місць у поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда зі станції та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою офіційної Online системи бронювання і продажу квитків.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна
Тріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ