Ми у Facebook
09.09.2013, 11:59

У Млинові на Рівненщині відкрили шаховий клас

Відкриття шахового класу зібрало чимало гостей, зокрема двох Віце-Президентів шахової федерації України.
Віце-Президент шахової федерації України - Почесний Президент Рівненської обласної федерації шахів Микола Шершун став першим суперником у грі для юних шахістів, які займатимуться у новому шаховому класі, який відкрили в ЗОШ № 3 у Млинові.

Відкриття шахового класу зібрало чимало гостей, зокрема двох Віце-Президент шахової федерації України: Миколу Шершуна та Володимира Ковальчука. Їхніми зусиллями та за допомоги активістів вдалося швидко відкрити спеціально обладнаний клас, знайти викладача для занять з дітьми. Тож відразу після урочистого відкриття вирішили зіграти: Микола Шершун розпочав сеанс одночасної гри на 11 дошках, а Володимир Ковальчук – закінчував. До слова, у деяких партіях довелося погоджуватися на нічию з юними шахістами, і навіть програти.

- Приємно, що млинівчани самі виступили з ініціативою про відкриття такого класу в селищі, ми ж її радо підтримали. Оскільки залучення дітей до цієї гри, розвиток шахового руху, допоможе виховати молоде інтелектуальне покоління. Таланти у наших дітей є, головне їх розвивати, - наголосив Микола Шершун.

До речі, наприкінці вересня заплановане відкриття шахового клубу у Рівному. У перспективі, він дасть змогу об’єднати інтелектуалів з усієї області для проведення змагань та дружніх зустрічей.

З ініціативи Миколи Шершуна, нові шахові класи постійно відкриваються у різних районах Рівненської області. Адже тут є чимало талановитих дітей, які мають бажання розвивати свої таланти і вміння.

Ось і в Млинові займатися у шаховому класі хочуть учні не лише третьої школи, а й інших навчальних закладів, розповів голова районної ради Василь Харков.

На правах реклами