20.09.2013, 09:31

Опалювальний сезон для шкіл і лікарень Рівненщини розпочнеться з 1 жовтня

До 1 жовтня всі заклади соціальної сфери - дитячі садки, школи, лікарні - підготують до початку опалювального сезону.
Про це сказала начальник Управління комунальної теплоенергетики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олена Малежик, передає УНН.

У Рівному оселі містян опалюватиме одна приватна компанія

"До 1 жовтня маємо завершити всі роботи і своєчасно розпочати опалювальний сезон", – сказала О.Малежик.

Вона також повідомила, що нині підготовчі роботи у цій сфері виконано на 98%.

Як одягти дитину восени: готуємося до нового сезону

За її словами, враховуючи зміни клімату, опалювальний сезон може розпочатися раніше.

“Тому завдання було підготувати соціальну сферу (школи та садочки) до 1 вересня, лікарні – до 15 вересня, всі інші об’єкти – до 1 жовтня”, – розповіла вона.

Отопительный сезон в Украине начнется уже с 5 октября?

Тим часом на Рівненщині перевіряють якість підготовки до опалювального сезону.

За інформацією прес-служби РОДА, гтовність теплового, водопровідно-каналізаційного, газового та дорожнього господарств до роботи взимку ревізує спеціально створена комісія. Більше десяти експертів інспектують якість та повноту підготовки до опалювального сезону. Вони вже об’їздили майже всі райони Рівненщини. Хто до морозів готовий найкраще, підсумують в кінці вересня. За словами голови облдержадміністрації Василя Берташа, це необхідно для того, аби усі недоліки вдалося усунути заздалегідь, а теплопостачання розпочати вчасно та без перебоїв. Адже, незалежно від місця проживання краян, вони мають отримувати якісні послуги. Таким є президентське завдання, акцентував Василь Берташ.

Поради рівнянам, як оформити житлову субсидію

Очільника області запевнили, що до роботи взимку вже готові всі 778 котелень, 45 водопровідних та 108 каналізаційних насосних станцій, 41 очисна та 395 каналізаційних споруд.