04.11.2013, 18:34

На Сарненщині у Рівненській області діти масово захворіли на кір

У c. Цепцевичі Сарненського району - спалах кору. 42 дитини потрапили у лікарню.
За інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області, у c. Цепцевичі Сарненського району серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. з 23 по 28 жовтня 2013 року було зареєстровано спалах кору, внаслідок якого постраждало 42 дитини.

Станом на 4 листопада 2013 року усі хворі з легкою формою перебігу захворювання перебувають на амбулаторному лікуванні. Медична допомога хворим надається у повному обсязі, повідомляє прес-служба МОЗУ.

Рівнян атакує грип. Як захистити себе та своїх близьких? [+ПОРАДИ]

Головним управлінням Держсанепідслужби у Рівненській області створено групу оперативного реагування з метою розслідування причин виникнення випадків захворювання. У ході епідрозслідування встановлено, що дев'ять осіб щеплено згідно з рекомендаціями Національного календаря щеплень, чотири – не щеплено та 29 осіб не отримали чергового щеплення.

На Рівненщині отруїлось четверо дітей

У епіцентрі спалаху триває комплекс протиепідемічних заходів. Зазначені питання перебуває на контролі Держсанепідслужби України.

Нагадаємо, цьогоріч у квітні понад 20 дітей з села Могиляни Острозького району отруїлися неякісною водою.

Довідково:
За дев’ять місяців 2013 року зареєстровано 2155 випадків захворювання на кір, показник захворюваності становить 4,74 на 100 тис. населення, в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року – 12 102 випадки, показник 26,54 на 100 тис. населення.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ