17.11.2013, 01:21

Наречена замість весільного букету кидає... кота: фото, які "порвали" інтернет [+Фото]

Інтернетом шириться нова серія "фотоприколів" на "котячу" тему: цього разу у Мережі обговорюють добірку весільних світлин, де наречені замість традиційного букету кидають у натовп гостей... справжнього кота! Дивіться на власні очі, як це виглядає!
На сайті "Наша мама", де ми вперше зустріли такі знімки, завбачливо стверджується, що під час зйомок жоден кіт не постраждав. Що ж, повіримо на слово, але, думається, подібні експерименти все одно будуть сприйняті неоднозначно - і не лише захисниками тварин, а й ревними прихильниками дотримання весільних традицій. А втім, дивіться самі - і складайте власне враження про весільних... котів!

А ви вмієте гладити… котів? [Фото+Відео]Коти в колготках стали зірками інтернету! [+Фото]Жителька Рівненщини "порвала" телешоу та стала зіркою інтернету [+Відео]

Подобаються вам ці фотожарти чи ні - але краще, думається, погладьте свого пухнастого улюбленця і порадуйте чимось смачненьким, якщо він у вас є. А, якщо ще немає, - заплануйте обзавестися симпатичним котиком-муркотиком! :-)
Щасливе Рівне