03.12.2013, 20:30

На Рівненщині відкриють корівники за 100 мільйонів

Фото не є прямою ілюстрацією

В селі Башарівка Радивилівського району триває будівництво комплексу з вирощування великої рогатої худоби. Тут планують створити потужний комплекс із 8 корівників, після чого кількість великої рогатої худоби може зрости до 2100 голів.
На місці колишнього колгоспу в селі Башарівка Радивилівського району продовжується будівництво комплексу з вирощування великої рогатої худоби. Тут продовжують відновлювати корівники. Планується, що після завершення усіх робіт сформують комплекс із 8 корівників, а кількість великої рогатої худоби зросте до 2100 голів.

- Загалом в об’єкт інвестують майже 100 мільйонів гривень, а здати в його в експлуатацію планують вже за півроку, - повідомляють в прес-службі Рівненської обласної державної адміністрації.

Селянам заборонили утримувати та продавати не ідентифіковану худобу

Керівник підприємства задоволений тим, що підприємство немає проблем з кормами та в майбутньому сподівається, що проблем зі збутом теж не виникатиме.

На Рівненщині святкують День працівників сільського господарства [+Відео]

- Підприємство на 100 відсотків забезпечене своєю кормовою базою, яка дозволить утримувати таке поголів’я корів, - розповідає керівник «Агро-Експрес-Сервісу» Сергій Костючко. - З ринками збуту продукції теж проблем нема.
Щасливе Рівне