10.12.2013, 08:00

Щоденний гороскоп: світле і темне, добре і зле

Непростий, двоякий день – будуть гармонія і агресія, успіхи, і невдачі, маленькі сімейні радощі, і прикрі втрати.
Астрологічний прогноз: 10 грудня 2013, вівторок.

8/9 місячна доба. Місяць у знаку Риби/Овна (перша/друга чверть, росте).

До 15:00 продовжуватимуться позитивні настрої та події вчорашнього понеділка. Вдома – дружна, у колективах – домашня обстановка, жінки та діти налаштовані на гармонійні стосунки, творчість, рукоділля, виготовлення подарунків та новорічних прикрас.

У першій половині дня дуже вдалі покупки, якщо є на це гроші.

Сьогодні реальних результатів досягнуть самодостатні, впевнені у своїх силах та можливостях, сміливі люди, які не бояться ризикувати. Хто не схильний до авантюр, буде задоволений маленькими сімейними радощами та цікавим спілкуванням з приємними людьми.

Діловий гороскоп на грудень 2013 року: робота, кар'єра, бізнес

Важливі рішення краще приймати самостійно, орієнтуючись на власний досвід, а не чужі поради. Нових справ краще не починати. Краще займатися чимось простим і зрозумілим, де не треба вникати в деталі та нюанси.

Гороскоп на тиждень 9 - 15 грудня

У другій половині дня ситуація навколо нас стане більш наелектризованою. Буде важко стримувати себе. Можливі гострі суперечки, прояви роздратування і навіть спалахи гніву.

Остерігайтись гострих предметів та язиків, дотримуйтесь техніки безпеки і правил дорожнього руху, а особливо імпульсивних вчинків у громадських місцях!
Щасливе Рівне