11.12.2013, 21:41

Вітаємо Людмилу Хому і колектив ТРК "Рівне 1" з високою професійною відзнакою!

Виконавчий директор ТРК "Рівне 1" Людмила Хома нагороджена Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 28 листопада 2013 року виконавчий директор телерадіокомпанії "Рівне 1" Людмила Хома нагороджена Почесною грамотою Нацради.

Так відзначено її значний особистий внесок у розвиток та якісне становлення електронних засобів масової інформації регіону. Також відзнаку було приурочено до професійного свята телевізійників - Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку.

Вітаємо з відзнакою і бажаємо Людмилі Хомі та всьому колективу Першого місцевого нових здобутків у телеефірі на радість сотням тисяч телеглядачів Рівненщини!

Жіночий погляд на риболовлю: Людмила Хома мріє впіймати щуку

А телеглядачам тим часом нагадуємо, що вже зовсім скоро телеканал "Рівне 1" порадує новим цікавим проектом - у новорічну ніч в ефірі першого місцевого вийде спеціальний випуск кулінарного шоу Віктора Данилова "СмачнОГО"! Програма матиме назву "СмачнОГО Нового року!". Її родзинкою стане не лише присутність на шоу відомих рівнян, а й танцювальні та вокальні виступи, цікаві конкурси та аукціон. І, звісно ж, на смачному Новому Році не обійдеться без апетитних страв від учасників програм та веселого, позитивного та святкового настрою!У Рівному зустріли смачний Новий рік [Фото+Відео]