13.01.2014, 11:15

У Києві знову збирають Антимайдан

У Маріїнському парку вночі встановили 6 армійських наметів. І акцію протесту, і намети, і сам парк охороняє значна кількість міліціонерів.
Прихильники чинної влади знову розгортають табір Антимайдана у Маріїнському парку столиці: встановлено перші намети та польові кухні. До ранку організатори мали зібрати на мітингу противників Євромайдану близько десяти тисяч осіб.

"У Маріїнському парку знову "оживає" антимайдан, хоча люди, що зібралися там, принципово себе так не називають. Навколо парку вже виріс досить високий металевий паркан. Також вже встановлено декілька наметів і розвантажено польові кухні, які з завтрашнього дня почнуть повноцінно функціонувати і забезпечувати їжею 10 тис. людей - саме стільки планується зібрати тут за ніч.

Яценюк дає Януковичу десять днів [+Відео]

За запевненням координаторів акції, відкриття наметового містечка прихильників влади відбудеться о 10 ранку. При цьому активісти антимайдану заявляють, що зібралися в Маріїнському парку на акцію на підтримку "порядку".

"Ми громадська організація "За порядок". Ми з різних міст, ми зібрані в соцмережах. Списуємося, збираємося", - заявив один з учасників підготовки табору регіоналів.

За словами інших активістів, вони зібралися в Києві, щоб забезпечити Верховній Раді спокійне прийняття Державного бюджету на 2014 рік.

"Відбуваються зараз такі події там, внизу (на Майдані Незалежності - ред.). Люди починають бити водіїв, беркутівців, почалися провокації з приводу того, щоб не прийняти бюджет, закликають заблокувати трибуну. Ну скільки можна це терпіти", - сказав учасник провладної акції.

Нагадаємо, 12 січня на Народне віче у Києві зібралося понад 50 тисяч осіб. На мітингу було озвучено нові вимоги до влади.

За матеріалами: ТСН