Банкіри стверджують: їх змушують порушувати банківську таємницю
«Починаючи із звітного періоду «січень» 2014 року при заповненні форми довідки (Д6) декларації визначеної Наказом №678 необхідно зазначати дані за кожною окремою операцією з відповідним контрагентом, що на нашу думку є порушенням вимоги законодавства щодо нерозголошення банківської таємниці», - говориться у листі НАБУ.
Зміни до Податкового кодексу з 1 січня 2014
Українські банки мають розгалужену мережу філій і протягом місяця кількість операцій, які потрібно відображати при заповненні нового варіанту довідки (Д6) може перевищувати 1 млн, зазначають в НАБУ. Автори листа підкреслюють, що відсутні законодавчі підстави та технічні можливості для заповнення банками довідки (Д6) декларації у відповідності до вимог Наказу № 678. При цьому зазначається, що у попередньому варіанті цієї форми звітності вказувались дані про виручку від таких операцій загальним підсумком за відповідний звітний період.
1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян
«Просимо посприяти вирішенню зазначеного питання шляхом внесення змін до Наказу №678 і залишити форму довідки (Д6) декларації у попередній редакції, або ініціювати надання Міністерством доходів і зборів України роз’яснення для банків щодо заповнення існуючої форми довідки (Д6) декларації із зазначенням загального підсумку операцій звільнених від ПДВ за відповідний звітний період», - йдеться у листі.
Зарплати бюджетників у 2014 році
Як нагадує "ГроссБух", Наказом Міністерства доходів і зборів України № 678 від 13.11.2013 року затверджено нові форми подання податкової звітності з податку на додану вартість (ПДВ) замість старої форми, а саме: податкову декларацію; уточнюючий розрахунок податкових зобов’язань у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок; розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами; та порядок заповнення і подання звітності. Згідно пункту 11 Порядку Податкова звітність подається до контролюючого органу особою, яка зареєстрована платником податку на додану вартість згідно з вимогами розділу V Податкового Кодексу, за винятком розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України, який подається особою, не зареєстрованою платником ПДВ, і тільки за той звітний період (календарний місяць), у якому такі послуги отримано. Звітний період визначається у порядку, встановленому статтею 202 Податкового Кодексу, і може дорівнювати одному календарному місяцю. Податкова звітність у паперовій формі подається на аркушах формату А4, в електронній формі — згідно з порядком підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку. У рядках, де відсутні дані для заповнення, має бути проставлений прочерк. Декларація складається із вступної частини, службових полів, чотирьох розділів та обов’язкових додатків.


банки, Незалежна асоціація банків України, банківська таємниця, банківські послуги, Податкова декларація, ПДВ, Міністерство доходів і зборів
Як часто можна заряджати смартфон

Із постійний виключенням електроенергії важливо тримати свій телефон зарядженим. Тому чимало людей підключають свої смартфони до джерела живлення одразу при першій же нагоді. Але як часто можна заряджяти телефон?
переглядів: 793
Готуємо солоденьке: Дуже смачне печиво з корицею

Є рецепти модних десертів, а є рецепти з дитинства, які мама й бабуся ще переписували. Так от, цей рецепт саме такий.
переглядів: 197
Смачний перекус для всієї родини: Сосиски в тісті

Хто ж не любить сосски в тісті, але як приготувати для них тісто? Просто й швидко!
переглядів: 1213
Де зараз перебуває найбагатша людина країни?
Війна — найтемніші часи країни. Суспільство одночасно єднається й розділяється. Одні без вагань стають на захист батьківщини, а для інших пріоритетом є збереження власного життя. В цей час українці як ніколи ретельно стежать за поведінкою впливових людей країни. Зокрема, щирий інтерес викликала й позиція найбагатшої людини України Ріната Ахметова. Всім було цікаво, чи виїхав бізнесмен за кордон, чи виводить капітал і бізнеси з України. Виявилось, що мільярдер не лише не емігрував до Європи (хоча й має власну нерухомість у Франції та Великій Британії), але й відкрив власний «сталевий фронт»…
переглядів: 82
Українська греко-католицька церква змінила календар: коли святкуватимуть по-новому

Уже з 1 вересня цього року Українська Греко-Католицька Церква в Україні переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії
переглядів: 342