27.01.2014, 11:23

У Рівненській облраді буде ще один депутат від "Батьківщини"

На засіданні обласної територіальної виборчої комісії, яке заплановане на 11.30 понеділка, 27 січня, до складу Рівненської обласної ради має бути введено нового депутата.
Як повідомляє take.info, обласну раду має поповнити Валерій Богородицький. Саме він є наступним у виборчому списку "Батьківщини" до Рівненської облради після депутата, який останнім набув свої повноваження. (Головне фото - з порталу "Четверта влада", Світлана Концимал, Антоніна Торбіч).

64-річний військовий пенсіонер Валерій Богородицький упродовж кількох років працював заступником голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". На виборах 2007 року балотувався за списком Блоку Юлії Тимошенко до Верховної Ради України, проте у непрохідній частині списку. Після того, як влітку минулого року в.о. голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" став Микола Кучерук, Валерій Богородицький подав заяву про складання повноважень заступника голови РОО ВО "Батьківщина" і про вихід із партії.

У Рівненській облраді можлива інтрига з новим депутатом від "Батьківщини" [+Фото]

Поповнення в депутатському корпусі обласної ради, яке має відбутись нині, зумовлене трагічною подією - 31 грудня минулого року пішов з життя Микола Лустюк, який був депутатом обласної ради за партійним списком "Батьківщини".

Лідер Народної ради Рівненщини Микола Кучерук: досьє [+Фото]