06.02.2014, 23:21

Індія стає доступнішою для рівнян [+Фото]

Індія спростила візовий режим для громадян України.
Індія спростила візовий режим для туристів зі 180 країн, серед яких США, Великобританія, Китай, ОАЕ та Україна, повідомляє "Українська правда. Життя" із посиланням на The Economic Times. Громадянам цих країн, аби відвідати Індію треба буде подати заявку на електронну авторизацію принаймні за 3 дні до подорожі.

Безпосередньо в аеропорту Індії після проходження біометричної ідентифікації можна буде отримати візу на термін 30 днів. Таке правило розповсюджується на 26 аеропортів цієї країни і набирає чинності з вересня 2014 року. Раніше такою можливістю користувалися громадяни лише 12 країн.

Керівництво Індії сподівається, що за рахунок лібералізації візового режиму суттєво збільшить надходження до туристичної галузі.

У лісах Рівненщини оселилися єнотоподібні собаки

До слова, саме нині в Індії перебуває відомий рівненський фотохудожник Олександр Харват. Пропонуємо вашій увазі декілька свіжих знімків, які зробив рівнянин у екзотичній країні, яка відтепер стає ближчою для українців!У Рівному Олександр Харват презентував індійські контрасти [+Фото]

Рівненський фотохудожник Олександр Харват чотири дні гуляв на безалкогольному весіллі в Індії [Фото+Відео]

Фото зі сторінки Олександра Харвата у Facebook
Щасливе Рівне