Подати
оголошення

10.02.2014, 00:26

Олімпіада в Сочі-2014: календар змагань на 10 лютого

sell-off.livejournal.com

Для тих, хто вболіває за Збірну України на Олімпіаді в Сочі, пропонуємо розклад змагань на понеділок, 10 лютого.
9 лютого українська біатлоністка Віта Семеренко здобула бронзову нагороду на жіночому спринті дистанцією 7,5 кілометрів. Ця медаль стала першою для української збірної на зимовій Олімпіаді в Сочі.

Продовжуємо слідкувати за Олімпіадою в Сочі-2014!

Розклад змагань на 10 лютого


7:00 Керлінг - Сесія 1, чоловіки Данія - Китай
7:00 Керлінг - Сесія 1, чоловіки Німеччина - Канада
7:00 Керлінг - Сесія 1, чоловіки Швейцарія - Швеція
7:00 Керлінг - Сесія 1, чоловіки Росія - Великобританія
9:00 Гірські лижі - Супер-комбінація, швидкісний спуск, жінки
11:45 Шорт-трек - Чоловіки, забіги на 1500 м
12:00 Хокей - Кваліфікаційний раунд, жінки - Група А США - Швейцарія 12:00 Керлінг - Сесія 1, жінки Китай - Канада
12:00 Керлінг - Сесія 1, жінки Швейцарія - США
12:00 Керлінг - Сесія 1, жінки Росія - Данія
12:00 Керлінг - Сесія 1, жінки Швеція - Великобританія
12:27 Шорт-трек - Жінки, забіги на 500 м

Сочі-2014. Біатлон. Чоловіча збірна України опинилася поза п’єдесталом

13:00 Гірські лижі - Супер-комбінація, слалом, жінки
13:04 Шорт-трек - Чоловіки, 1500 м, півфінал
13:35 Шорт-трек - Естафета на 3000 м, півфінал, жінки
14:05 Шорт-трек - Чоловіки, 1500 м, фінал 15:00 Ковзанярський спорт - Чоловіки, 500 м, заїзд 1
16:00 Фрістайл - Могул, кваліфікація 1, чоловіки
16:45 Санний спорт - Жінки, заїзд 1
16:50 Фрістайл - Могул, кваліфікація 2, чоловіки
16:55 Ковзанярський спорт - Чоловіки, 500 м, заїзд 2
17:00 Біатлон - Гонка переслідування на 12,5 км, чоловіки
17:00 Хокей - Кваліфікаційний раунд, жінки - Група А Фінляндія - Канада

Сочі-2014. Україна здобула першу медаль на Олімпіаді!

17:00 Керлінг - Сесія 2, чоловіки Швеція - Великобританія
17:00 Керлінг - Сесія 2, чоловіки Канада - Швейцарія
17:00 Керлінг - Сесія 2, чоловіки США - Норвегія
17:00 Керлінг - Сесія 2, чоловіки Данія - Росія
18:35 Санний спорт - Жінки, заїзд 2
20:00 Фрістайл - Могул, фінал 1, чоловіки
20:35 Фрістайл - Могул, фінал 2, чоловіки
21:10 Фрістайл - Могул, фінал 3, чоловіки