14.03.2014, 10:03

У Рівненському облмуздрамтеатрі відбулася прем'єра [+Фото]

У Рівненському облмуздрамтеатрі презентували поетичну містерію "Та не однаково мені...", яка присвячена 200-річчю з Дня народження Тараса Шевченка.
Понад три місяці тривала робота над створенням вистави за творами Тараса Шевченка. Декорації, побудовані фактично за принципом "чорного кабінету", обмежуються одним велетенським та кількома меншими колесами, костюми - червоно-чорні. Це дозволило глядачам повністю сконцентруватись на акторській майстерності та приголомшливому музичному оформленні. Містичний ефект подій на сцені підкреслило художнє освітлення.

Для досягнення гармонійного хорового звучання артистів до роботи над виставою залучили професійного хормейстера, заслуженого діяча мистецтв Галину Івченко. Впродовж кількох місяців вона не просто розучувала пісні, а й попрацювала над культурою співу.Прем`єра у Рівненському облмуздрамтеатрі (БІЛЬШЕ ФОТО)

Об'єднана і зігріта Шевченковим словом публіка, на трикратний вигук акторів "Слава Україні!" відповіла "Героям слава!", а залишаючи глядацьку залу, ділилась неоднозначними враженнями. Рівняни визнавали, що вистава схвилювала серце і пробудила помисли, а також вразила актуальністю. Дехто припускав, що враження не полишатимуть ще не один день, інші не приховували сліз, ще інші прийняли рішення перечитати "Кобзаря" та прийти на виставу ще раз.

У день прем'єри у фойє театру рівняни також змогли насолодитись співом Володимира Горбатюка заслуженого діяча мистецтв України, засновника і першого голови Національної спілки кобзарів України, грою на лірі відомого рівненського музиканта Андрія Ляшука, помилуватись новою колекцією вишиванок та свиток майстрині Зої Романової, а також на власні очі побачити унікальний вишитий "Кобзар" створений рівнянками Оленою Мєдвєдєвою та Анною Тимошок.

Окрім того визначною подією стало відкриття у Рівненському облмуздрамтеатрі шевченківської фотовиставки авторства Анатолія Мізерного "Свою Україну любіть". На ній представлено кілька десятків світлин з різноманітних куточків України, пов'язаних з життям та творчістю Тараса Шевченка.Рівне: арт-кафе Salvador Dali буде "Під прицілом"

Переглянути поетичну містерію "Та не однаково мені..." найближчим часом рівняни зможуть 13, 26, 30 березня, а також додатково 18 березня о 16 та 18 год.
Щасливе Рівне