Активісти Рівненщини вимагають звільнення начальника УМВС та прокурора Рівненщини
Авакову Арсену Борисовичу
Генеральному прокурору України
Махніцькому Олегу Ігоровичу
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
Ми, представники громадськості Рівненщини обурені непрозорою кадровою політикою, яку проводить Міністерство внутрішніх справ та Генеральна прокуратура на теренах нашої області. Востаннє звертаємося до вас з проханням зберегти спокій в регіоні та не нагнітати і без того непросту ситуацію.
Доводимо до вашого відома, що непрозора процедура призначення прокурора області Сергія Кубрака та начальника УМВС Миколи Щерука є неприйнятною. Нагадуємо, що єдиним джерелом влади в Україні є народ, який доручив Уряду зміни корумповану систему державного управління. Натомість, ми спостерігаємо, що ваша кадрова політика нічим не відрізняється від методів режиму Януковича.
Рівне: Сергій Рибачок з заступниками прийде на Віче
Мешканці Рівненщини однозначно висловили свою позицію щодо неприпустимості кулуарних призначень за принципом партійних квот. Позицію громадян підтримали депутати Рівненської обласної ради. Населення регіону зверталося до вас з простою вимогою, - оголосити перелік претендентів на посади до їх призначення. Натомість, ми спостерігаємо з вашого боку вперте небажання працювати публічно та дослухатися до громадян. Категорично незрозумілою для нас є позиція керівництва МВС щодо оприлюднення для громадського обговорення одних кандидатур з подальшим непрозорим призначенням інших. Зважаючи на прецедент із несприйняттям мешканцями області В’ячеслава Чайки, повторне кулуарне призначення керівників силових структур викликає в населення обґрунтовану недовіру до дій влади та підштовхує його до активного захисту своїх конституційних прав.
Зважаючи на вказане вище, з метою недопущення конфліктної ситуації просимо вас:
1. звільнити з займаних посад начальника УМВС України у Рівненській області Миколу Щерука та прокурора Рівненської області Сергія Кубрака на підставі недотримання вимог громадськості під час процедури їх призначення;
2. публічно оприлюднити перелік кандидатур на посади начальника УМВС України у Рівненській області та прокурора Рівненської області не пізніше ніж за п’ять днів до моменту підписання відповідного наказу;
У Рівному діятиме "Самооборона Майдану" на чолі з бійцями "Волинської Сотні"
Наперед вдячні вам за розуміння та конструктивну позицію.
З повагою,
Роман Мартин, Громадянська мережа ОПОРА
Володимир Торбіч, головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «Четверта Влада»
Юрій Лалак, Автомайдан Рівне
Олексій Горецький, Комітет виборців України
Зураб Кантарія, об’єднання «Сила людей»
Святослав Клічук, Громадський рух «Третя Українська Республіка»
Олександр Кравченко, Сотня Майдан-Рівне
Ніна Скиба, Жіноча сотня
Юлія Герасимюк, ВО «Майдан»

звернення, прокурор, начальник УМВСУ в Рівненській області, УМВС Рівненщини
Мінцифри спростило реєстрацію шлюбу онлайн для військовослужбовців

Українські військовослужбовці отримають можливість пріоритетного вибору дати для реєстрації шлюбу онлайн через застосунок "Армія+". Це нововведення має спростити та пришвидшити процес одруження для захисників і захисниць країни.
переглядів: 424
Ракетний удар по Києву 6 квітня: є руйнування та постраждалі

Сьогодні вранці російські війська завдали ракетного удару по Києву, використовуючи балістичне озброєння. Внаслідок атаки є руйнування та постраждалі в Дарницькому, Оболонському та Солом'янському районах столиці.
переглядів: 490
Українські чиновники декларують більше криптовалюти: де таких найбільше

У 2024 році українські чиновники задекларували у 2,2 рази більше криптовалюти, ніж до повномасштабної війни, — Опендатабот.
переглядів: 537
Міноборони представило Wolly – бойовий модуль зі штучним інтелектом для ЗСУ

Міністерство оборони України представило новий бойовий модуль Wolly, оснащений штучним інтелектом. Модуль призначений для встановлення на кулемет ПКТ калібру 7,62 мм і здатен ефективно уражати неброньовану техніку та живу силу противника.
переглядів: 668
Мопеди і мотоцикли зможуть їздити смугою для маршруток

Кабінет Міністрів України ухвалив проект постанови «Про внесення змін до Правил дорожнього руху щодо надання переваги в русі мопедам та мотоциклам», який розробили у МВС України.
переглядів: 679