Рейтинги, де українці входять у топ-10 [ІНФОГРАФІКА]
Без зайвих коментарів просто наведу цитату авторитетного Traveler’s Digest: «Київ, без сумніву, є домівкою найкрасивіших жінок у світі! Відвідування Києва дійсно викликає благоговіння. Можливо вам доведеться вщипнути себе, щоб повірити, що такі красиві жінки взагалі існують».
Примітно, що у списку топ-10 міст з найгарнішими чоловіками Київ не фігурує.
Джерело: Traveler’s Digest, 2013 рік
Кому довіряють українці напередодні президентських виборів [ІНФОГРАФІКА]
2. Третє місце за часткою жінок у населенні
Лідерство України за кількістю жінок у загальній чисельності населення є відображенням іншої сумної статистики. Середня тривалість життя чоловіків в Україні складає 65 років, жінок – 76 років. Чому такий розрив, стає зрозуміло із нижчеперелічених рейтингів.
Джерело: Світовий банк, 2012 рік
Для збільшення клікніть
3. П’яте місце за рівнем споживання алкоголю
Дві третини загального споживання алкоголю припадає на горілку та інші важкі напої. Причина тут, частково, у непродуманій політиці з акцизами. У Німеччині замість пляшки горілки можна купити близько 10 пляшок пива. В Україні замість пляшки горілки можна купити вдвічі менше пляшок пива – лише 5 штук.
Джерело: Міжнародна організація здоров’я, 2011 рік
Живий Ланцюг єднання об’єднає Рівне та всі сторони України
4. Шосте місце за рівнем споживання сигарет
Хоч споживання сигарет в Україні поступово зменшується, українці все ж дуже багато курять, порівняно з іншими країнами. Зайве казати, що це душе шкодить здоров’ю українців, що підтверджується наступним рейтингом.
Джерело: Міжнародна організація здоров’я, 2011 рік
5. П’яте місце за смертністю від серцево-судинних хвороб серед чоловіків
Високі рівні споживання алкоголю та сигарет, в особливості серед чоловічого населення, призводить до значної поширеності серцево-судинних хвороб. Щороку в Україні помирає в п’ятеро більше людей від хвороб серцево-судинної системи, аніж від раку.
Джерело: Міжнародна організація здоров’я, 2008 рік
6. Перше місце в світі за обсягом витрат на пенсії від ВВП
Безумовно, українські пенсії не такі великі в номінальному виразі як в Європі. Проте, в ЄС ВВП на душу населення складає 33 тис. дол., в Україні – лише 4 тис. дол., тому до європейського рівня без значного росту економіки вони ніколи не підтягнуться. Проте, наразі, українці як ніхто активно перерозподіляють отримані доходи на пенсії. Для прикладу, в Росії обсяг пенсійних видатків складає всього 8,2% від ВВП, порівняно з українським показником – 18%.
Пенсії від держави – це не універсальне явище у світі. Для прикладу, в Китаї на дрібні пенсії від держави можуть претендувати тільки жителі міст.
Джерело: ОЕСР, 2009 рік
Як створити патріотичну аватарку для соцмереж [+Фото]
7. Сьоме місце у рейтингу різниці в доходах між бідними та багатими
Як не дивно, але в Україні відносно дуже мала різниця між багатими та бідними. Сукупні доходи 10% найбагатших всього у 5,9 разів більші за сукупні доходи 10% найбідніших. В середньому у світі цей показник складає 12 разів. Причина тут у першому місці України по витратах на пенсію від ВВП. Окрім цього, в Україні 40% населення отримує різного роду соціальні пільги та доплати.
Україна відносно бідна країна, проте різниця між багатими та бідними – одна з найнижчих.
Джерело: Світовий банк, 2009 рік
8. Дев’яте місце у світі за енерговитратністю
Українці – жахливі марнотрати у питаннях енергоресурсів. Не дивно, що питання газу при цьому стає для України настільки принциповим питанням. Сусідня Туреччина при спалюванні умовного кілограму нафти виробляє 8,8 дол. доданої вартості, порівняно із 2,3 дол., що створює Україна.
Джерело: Світовий банк, 2011 рік
Рейтинги збирав: Марян Заблоцький, графіка Ярина Михайлишин, TEXTY.org.ua

ФОТО: наслідки удару росії по ринку "Барабашово" у Харкові

На найбільшому ринку у Харкові — "Барабашово" сьогодні, 6 травня зайнялася пожежа. Вранці по ньому вдарили російським "Шахедом".
переглядів: 53
"Резерв+" розширює функціонал: відстрочка, інвалідність та причини порушення обліку вже доступні в бета-версії

Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко повідомила про значне розширення функціоналу мобільного застосунку "Резерв+", призначеного для військовозобов'язаних, резервістів та призовників.
переглядів: 309
Українські журналісти отримали престижну міжнародну премію "Золоте перо свободи 2025"

Незважаючи на повномасштабну війну, постійні загрози, ракетні обстріли та ризик для власного життя, українські журналісти продовжують мужньо виконувати свій професійний обов'язок, інформуючи світ, проводячи розслідування та фіксуючи історію. Їхня стійкість стала символом свободи слова для всього світу.
переглядів: 344
Хто у 2025 році може не платити за доставку газу: пояснення НКРЕКП

Українці зобов’язані оплачувати окрему платіжку за розподіл газу, навіть якщо фактично ним не користуються.
переглядів: 493
Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 513