05.04.2014, 21:25

У Рівному обговорили важливість політичної пам'яті для суспільства [+Фото]

У п'ятницю, 4 квітня, у Рівненському державному гуманітарному університеті говорили про політичну пам'ять та її значення для майбутнього України.
У Рівному відбулася І Всеукраїнська конференція "Політика пам'яті в теоретичному та практичному вимірах", захід проходив на базі Рівненського державного гуманітарного університету. Учасниками конфереції стали науковці з Рівного, Києва, Львова, Івано-Франківська та Дніпропетровська.Опалювальний сезон у Рівному закінчиться завчасно

Учасники конференції обговорювали важливі питання, історичної та політичної пам'яті та її місця в сучасному суспільстві.Ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський у своєму вітальномe слові зазначив: "Питання пам'яті в усіх сферах має важливе значення, багато науковців досліджували це питання. Події, які сьогодні відбуваються в українському суспільстві, показали, що наша молодь має чітко сформовану свідомість, підгрунтям якої є історична пам'ять. Важливо робити все, щоб українська молодь мала політичну пам'ять та розвивалася в правильному напрямку"

Також учасників конференції привітав голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, він зазначив, що нічого в суспісльтві не минає безслідно, тому пам'ять дуже важлива, адже вона впливає на формування майбутнього.Жителі гуртожитку на Макарова нарешті зможуть приватизувати кімнати?

Метою організаторів заходу було зібрати людей, яким ця тема є близькою та важливою. Завдяки цьому дискусії на конференцій вийшли цікавими та жвавими.