14.05.2014, 11:04

Сесія Рівненської обласної ради: депутати говорять про "бурштинову війну"

Позачергова сесія Рівненської обласної ради, присвячена ситуації з видобутком бурштину на Рівненщині, розпочалась 14 травня.
Нагадаємо, ініціативу скликати сесію з "бурштинового питання" висловив колишній голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ, який очолює міжфракційне депутатське об'єднання "Європейський вибір".

Екс-губернатор Рівненщини вимагає зібрати позачергову сесію

Станом на початок роботи сесії у залі зареєструвалось 53 депутати. Роботу сесії розпочали з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих на Донбасі.

Голова Рівненської облради просить вибачення у жителів північних районів

Серед присутніх у сесійній залі - народний депутат України Юрій Вознюк. Нагадаємо, на позачергову сесію були запрошені народні депутати від Рівненщини.Депутат Віталій Грицак запропонував внести в порядок денного питання про ставлення депутатів Рівненської облради до проведення псевдореферендумів в Україні. Проте, ця пропозиція не знайшла підтримки більшості присутніх.

Депутати приступили до обговорення двох проектів рішень щодо ситуації з незаконним видобутком бурштину. Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов заявляє: "Ми звертались до Верховної Ради, але вирішення цієї проблеми немає. Правоохоронні органи показують свою бездіяльність".