Ми у Facebook
15.05.2014, 16:15

Проектуємо та будуємо власне житло з легкістю! [+Фото]

Сьогодні найбільш доступним житлом вважається саме каркасні будинки та каркасні котеджі. Витрачаючи мінімум часу, зусиль та засобів, клієнт отримує тепле, економічне, екологічно чисте, а головне — затишне, сучасне і комфортабельне житло.
Проектування каркасних будинків - необхідна та досить специфічна стадія підготовки до будівництва.

Безперечно, етап створення проекту вашого будинку – річ важлива. При створенні каркасного будинку – це ще більш важлива складова. На початковому етапі проектування, використовуючи сучасні комп’ютерні програми (програмне забезпечення), стає можливо одержати креслення майбутньої оселі, 3D моделі для найкращого розуміння самого процесу будування, кошторис витрат на необхідні матеріали, точний прорахований план будівництва по етапам і т.д.

svithat.com

Вашій увазі найпопулярніше спеціалізоване програмне забезпечення для каркасного проектування. Mitek – вдалий програмний пакет, за допомогою якого можна візуалізувати і повністю прорахувати саму каркасну конструкцію, також можна опрацювати технологію виробництва деталей каркаса і т.п. Sema – хороше програмне забезпечення, більш просте для освоєння, ніж Mitek. Ще існує американський пакет Chief Architect Home Design Software, FrameCAD та K3-Котедж.



Після проектування настає час будівництва. В наш час каркасні будинки та каркасні котеджі будуються за однією з найперспективніших технологій у світі. Вона з успіхом застосовується в Німеччини, Скандинавії та Канаді. Каркасна технологія стає все більш популярною і в Україні, зокрема й у Рівному. Це не дивно, адже такі будинки мають ряд дуже істотних переваг:

- повна відсутність усадки таких будов;
- можливість швидко перейти до оздоблювальних робіт;
- малі тепловтрати.

svithat.com

Давайте дізнаємося, які саме переваги мають каркасні будинки.

По-перше, оригінальні каркасні будинки за сучасною технологією мають порівняно невеликі витрати на опалення, незалежно де саме побудований каркасний котедж. По-друге, уніфіковані розміри легко дозволяють замовнику вибрати тип зовнішньої і внутрішньої обробки для каркасного будинку. Будь-які Ваші дизайнерські ідеї стануть реальністю! По-третє, каркасні будинки коштують не так багато, як аналогічні за теплоізоляційними властивостями котеджі.



Будівництво каркасних, каркасно-щитових, каркасно-панельних і каркасно-збірних будинків за новітньою технологією дозволяє зводити як великі котеджі, так і недорогі заміські будинки, що перевершують їх по якісним характеристикам.

Основа каркасного будинку — це дерев’яний каркас з неструганих пиломатеріалів. Для збільшення прольотів приміщень, при будівництві каркасних будинків, можуть також використовуватися клеєні балки. В більшості випадків для теплоізоляції використовується мінеральна вата з скла (Ursa, Isover), з кам’яних порід (Rockwool, Paroc) або ековата. 150-міліметровий шар теплоізоляції (при нормі 125 мм) повністю забезпечує цілорічне комфортне мешкання. Внутрішня і зовнішня обробка залежить від побажань Клієнта.

svithat.com

Чому більшість країн Європи віддають перевагу каркасним будинкам? Все дуже просто. Пояснимо чому.

Каркасний будинок дуже швидко будується. Не потрібно чекати, коли будинок дасть усадку, що дозволяє вести будівельно-оздоблювальні роботи без перерви, на відміну від цегельних і рубаних будинків.

Ще раз нагадаємо – економія грошей. Легкість конструкції каркасного будинку (700-800 кг на куб. м) дозволяє будівництво стовпчастого фундаменту або дрібно заглибленого стрічкового фундаменту для такого будинку.



Міцність конструкції. Сучасні каркасні будинки можуть витримати будь-яку негоду.

Архітектурне оформлення будинку, адже при його будівництві практично відсутні обмеження у виборі конструктивних і архітектурних рішень.

Також каркасному будинку притаманне різноманіття у вирішені питань із планування будинку. Такий самий різноманітний вибір при оздобленні фасаду будинку (цегла, натуральне дерево, сайдинг і т.д.).

Багато хто задається питанням, а скільки саме може прослужити каркасний будинок? Експлуатаційний термін будинку з дерев'яним каркасом становить не більше 75 років, але це термін, який встановлений Держбудом і прописаний в різних нормативних документах, а на практиці термін служби таких будинків становить понад 100 років.

Безперечно, каркасне домобудівництво має всі шанси на перспективний розвиток і завдяки своїм досконалим технологіям в області будівельних матеріалів, подібні будинки в недалекому майбутньому можуть потіснити рубані і цегляні будинки, впевнено зайнявши лідируючі позиції в будівництві індивідуального житла!

Тел: (067) 362-38-43
Ел.Почта: svithat@gmail.com





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини