19.05.2014, 20:39

Редактор "Рівненської газети" Ольга Данилюк - серед переможців творчого конкурсу журналістів Рівненщини [+СПИСОК]

Конкурсна комісія Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів визначила переможців творчого конкурсу серед журналістів Рівненщини загалом у 20 номінаціях. Дізнайтесь, кого із рівненських журналістів визнали кращими в різних номінаціях!
19 травня відбулося засідання конкурсної комісії Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Члени комісії розглянули майже півсотні подань від первинних журналістських організацій на здобуття звання лідера у 20 номінаціях. Того ж дня рішення конкурсної комісії затвердив секретаріат обласної організації НСЖУ. Таким чином переможцями творчого конкурсу серед журналістів Рівненської області у 2014 році стали:

у номінації "Газета року":

- серед обласних видань – громадсько-політична газета "Вільне слово" (головний редактор Андрій БАБІНЕЦЬ, секретар первинної журналістської організації Анатолій РУДЮК);

- серед міськрайонних та міських видань - газета "Сарненські новини" (в.о.головного редактора Світлана ЛЯШКО, секретар первинної журналістської організації Василь СОСЮК);

- серед районних видань - Острозька районна газета "Життя і Слово" (головний редактор і секретар первинної журналістської організації Ольга ФІЛІНА);

- серед відомчих видань – газета "Медичний вісник" (головний редактор Тетяна ПОЛЯНСЬКА);

"Доба вибору": журналісти допоможуть рівнянам дізнатись все про вибори Президента [Анонс]

У номінації "Краща електронна версія газети":

- газета "Вісті Рівненщини" (головний редактор Василь БУРЧЕНЯ, секретар первинної журналістської організації Інна РОДЗЯК);

У номінації "Телекомпанія року":

канал "РТБ" Рівненської ОДТРК (генеральний директор Андрій ВЕЛЕСИК, директор творчо-виробничого об'єднання телемовлення Петро МІДРІГАН, секретар первинної журналістської організації Валентин СІМЧУК);

У номінації "Радіо року":

радіо "Рівне-ФМ" Рівненської ОДТРК (генеральний директор Андрій ВЕЛЕСИК, директор творчо-виробничого об'єднання Сергій ШИДЛОВСЬКИЙ, секретар первинної журналістської організації Валентин СІМЧУК);

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": телеміст Рівне - Харків - Черкаси

У номінації "Дизайн року":

- серед друкованих ЗМІ – газета "Рівненська правда" (головний редактор Любов РОМАНЮК);

- серед електронних ЗМІ - телекомпанія "Сфера-ТВ" (директор Володимир РОМАНЮК, секретар первинної журналістської організації Андрій СМУСЬ);

У номінації "Дитяча програма року":

програма "Небесна колискова" (автор і ведуча Валентина ВОЛОЩИНА-СЕНЬКО, виходить на телеканалі "Сфера-ТВ";

У номінації "Журналіст року" (серед друкованих ЗМІ):

Галина ГАВРИЛОВИЧ, редактор відділу інформації Зарічненської районної газети "Полісся";

У номінації "Журналіст року" (серед електронних ЗМІ):

Андрій СМУСЬ, заступник директора, ведучий програм телекомпанії "Сфера-ТВ";

У номінації "Телеоператор року":

Микола МЕЛЬНИЧУК, телеоператор творчо-виробничого об'єднання телемовлення Рівненської ОДТРК.

У номінації "Режисер року":

Сергій СИРОЧУК, режисер Рівненської ОДТРК.

У номінації "Дебют року":

Ольга ДАНИЛЮК, редактор тижневика "Рівненська газета" Видавничого дому "ОГО" (м. Рівне).

Новий проект OGO.ua - "Ранкова кава з Ольгою Данилюк"

У номінації "Громадський кореспондент року":

Марія ВАВРИК, громадський кореспондент Березнівської районної газети "Надслучанський вісник".

У номінації "Первинна журналістська організація":

первинна журналістська організація при Рівненській ОДТРК (секретар Валентин СІМЧУК).

У номінації "Прес-служба року":

прес-центр управління оперативного командування "Північ" Збройних сил України (керівник Анатолій ПРОШИН).

Редакція OGO.ua вітає всіх наших колег з перемогами і бажає нових творчих здобутків!
Щасливе Рівне