12.06.2014, 14:06

"ТелеМайдан" на "Рівне 1": 12 червня - розмова про життя після Майдану [Анонс]

12 червня на телеканалі "Рівне 1" - черговий випуск політичного ток-шоу "ТелеМайдан". Співрозмовниками ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк стануть адвокат Ігор Солімчук та голова обласної організації Української національної консервативної партії Лілія Москальова.
Тема розмови з гостями студії - життя після Майдану, будівництво нової країни. Що потрібно змінити насамперед, аби почати жити по-новому, як прагнуть того мільйони українців, що прийшли на вибори 25 травня? Ви маєте можливість долучитись до розмови у першому після вступу на посаду нового Президента України випуску "ТелеМайдану", поставивши свої запитання гостям студії в коментарях до цього матеріалу. Частина запитань прозвучить в ефірі!

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": гості - Микола Панащук та Олександр Бабат

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": телеміст Рівне - Харків - Черкаси

Ефір програми - у четвер, 12 червня, о 21.15 на телеканалі "Рівне 1".