Підживлюємо рослини... дріжджами [+ПОРАДИ]
Дріжджі стимулюють ріст рослин, підвищують їх стійкість до хвороб, активізують грунтову мікрофлору і зміцнюють кореневу систему. Вони багаті на білки, вуглеводи, містять вітаміни, мікроелементи.
Як вберегти помідори у дощову погоду: поради рівненським городникам

Які рослини можна підживлювати розчином дріжджів?
Підживлювати дріжджами можна абсолютно всі рослини: овочі, квіти, плодові дерева та кущі. Я помітила, що найкраще на таке підживлення реагують помідори, огірки та перець.
Як підживлювати рослини дріжджами?
Використовую для підживлення як свіжі, так і сухі дріжджі. 100 грамову пачечку свіжих дріжджів розчиняю у відрі теплої води. Даю можливість розчину настоятися, не меньше 5-6 годин, і підливаю під кожну рослину по 0,5 л. Якщо використовую сухі дріжджі, то беру 2 чайних ложки на відро води, але настоюю вже добу у теплому і темному місці.
Як правильно проріджувати буряки: поради рівненським городникам

Поливаю рослини розчином дріжджів один раз у місяць, тобто за сезон роблю 2-3 підживлення. Якщо концентрацію розчину зменшити (0,5 л розчину дріжджів розвести ще в 10 л води), то підживлювати можна і частіше.
Результат підживлення помітний достатньо швидко і все росте «як на дріжджах».

Ще один варіант підживлення для тих, хто не хоче "чаклувати" з розведенням дріжджів. Беру черствий чорний хліб і замочую його на добу у воді. Цією водою поливаю будь–які рослини і достатньо часто.

Рослини, ріст яких простимульований дріжджами, розвиваються міцними, а плоди - здоровими та соковитими.
Гарного вам врожаю! І дякую всім, хто пише мені на e–mail lucky-tanya@ukr.net і ставить свої запитання.

рослини, дріжджі, добрива, підживлення, город, сад, поради городникам
Чи дійсні ламіновані документи: офіційне роз’яснення

Нерідко українці, прагнучи зберегти свої документи в належному стані, вдаються до їх ламінування. Особливо це стосується таких важливих документів, як свідоцтва про народження, шлюб чи зміну імені. Проте виникає закономірне питання: чи не втрачає документ чинності після ламінування?
переглядів: 35
Державна програма протезування: добірка корисних матеріалів і посилань

Міністерство соціальної політики України підготувало добірку актуальних матеріалів, що допоможуть зорієнтуватися у питаннях забезпечення засобами реабілітації в межах державної програми.
переглядів: 160
Загубився номерний знак: що робити?

Втрата номерного знака — ситуація, з якою може зіткнутися кожен водій, особливо в період негоди, коли під час сильних дощів номер може просто відірватися від автомобіля. Утім, не варто хвилюватися — відновити номерний знак нескладно. Розповідаємо, як це зробити швидко та без зайвих труднощів.
переглядів: 180
Як приготувати каву в турці: поради, секрети й покроковий рецепт

Заварювання кави в турці – один із найдавніших способів приготування цього напою, що дозволяє максимально розкрити його смак і аромат.
переглядів: 154
Сирний пиріг із сосисками: простий і ситний варіант сніданку

Сирний пиріг із сосисками — чудова альтернатива традиційним бутербродам. Його приготування не потребує особливих кулінарних навичок, тож з рецептом легко впорається навіть дитина.
переглядів: 192