10.07.2014, 22:42

Стильне Рівне: Тетяна каже "НІ!" чорним і сірим образам [+Фото]

Який одяг виграшно вирізнятиме вас у натовпі? Які жіночі сорочки нині у моді? Дізнавайтеся у матеріалі рубрики "Стильне Рівне".
Тетяна, 41 рік, дизайнер інтер’єрів: «Довгий час я займаюсь дизайном інтер’єрів, маю власне дизайнерське бюро. Люблю оточувати себе гарними речами і творити красу навколо. Мені подобається яскраво і стильно одягатися, але я ніколи не женуся за брендами. Одягаюсь переважно в магазинах Рівного або в сусідній країні Польщі. Я обожнюю поєднувати кольори в одязі. Мій девіз: « НІ чорним та сірим образам!».Образ героїні проекту «СТИЛЬНЕ РІВНЕ» традиційно аналізують стилісти, практикуючі шопери Людмила ЯКИМЧУК і Тетяна ШКОДА.

Дізнайтеся більше про стилістів проекту "СТИЛЬНЕ РІВНЕ"

Стиліст Людмила ЯКИМЧУК: «Слушно Тетяна говорить про колір, адже навесні яскраві віддтінки - те, що треба! Куртка, жакет, брюки яскравого кольору створять гарний настрій, будуть виграшно вирізняти вас у натовпі і привертатимуть увагу. А вдало дібрані аксесуари, до прикладу, хустинка чи легкий шарф, як у нашої героїні, зроблять ваш образ завершеним і свіжим».

Стиліст Тетяна ШКОДА: «Жіночі сорочки сьогодні дуже актуальні. В магазинах можна знайти безліч варіантів – сорочки різноманітних кольорів, джинсові, шифонові, атласні, класичні, строгі, романтичні, з принтами і вишуканим оздобленням. Обирайте собі до смаку, а головне – під настрій».Інші матеріали проекту "СТИЛЬНЕ РІВНЕ"
Стильне Рівне: помаранчева весна рівнянки Анни">Стильне Рівне: помаранчева весна рівнянки Анни
Стильне Рівне: практична і жіночна Катерина
Щасливе Рівне