25.07.2014, 10:46

До Рівного привезуть пораненого військового

Військового Миколу Гука, який родом із Здолбунівського району, сьогодні перевезуть до Рівненського військового госпіталю.
Зараз він перебуває у Вінницькому військовому шпиталі, куди його привезли з пораненням ноги. Після кількох операцій вінницькі лікарі дозволили колегам з Рівного забрати Миколу для подальшого лікування та реабілітації. За пораненим вже виїхала карета екстреної швидкої допомоги, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Хто не підпадає під мобілізацію?

А в понеділок, 28 липня, жителя села Радянське Млинівського району Олександра Зламана, який нещодавно повернувся із зони АТО додому, відправлять до військового госпіталю у Рівне. Там 24-річний військовий проходитиме медичну реабілітацію після контузії. Таке рішення прийняла комісія у складі лікаря, працівників соцзахисту та заступника голови райдержадміністрації, яка відвідала Олександра вдома. Зараз він перебуває під наглядом лікарів Млинівської центральної районної лікарні. Як повідомила голова Млинівської райдержадміністрації Алла Черній, адміністрація виділить матеріальну допомогу військовому та його родині.

Військові з Рівненщини у зоні АТО: люди у звільненій Луганщині були в інформаційному вакуумі