06.09.2014, 10:02

У Рівному поховають ще одного загиблого героя у зоні АТО [+Фото]

6 вересня Рівне прощатиметься ще з одним героєм, який загинув на сході країни, під час проведення АТО. Олександру Борисенку 28 березня виповнився 21 рік.
Олександр служив за контрактом у 30-й окремій механізованій бригаді 8 армійського корпусу Сухопутних військ України з Новоград-Волинського, яка дуже постраждала під Іловайськом на Донеччині.

Олександр Борисенко — студент Національного університету водного господарства та природокористування. Він вчився на механіко-енергетичному факультеті.

Рівненщина: учасникам АТО виділили 100 земельних ділянок

Олександр Борисенко, як повідомив міський військовий комісар Михайло Твердохліб, вже четвертий мешканець Рівного, який загинув у зоні АТО.

Місто візьме на себе поховання солдата та виділить допомогу родині загиблого. Похорон хлопця відбудеться 6 вересня. О 13:00 годині труну з тілом Героя понесуть від вулиці Короленка, 4. Траурна процесія рухатиметься вулицями Пересопницькою, Петлюри, Чорновола, Міцкевича, Княгині Ольги, Князя Володимира та Соборною. Рух автотранспорту на цих вулицях буде тимчасово призупинено.