Як відбуватимуться можливі відключення у Рівненській області РОЗ'ЯСНЕННЯ
Як відбуватимуться можливі відключення
Відключення будуть відбуватися за погодженими з Рівненською ОДА «Графіками аварійних відключень» в час ранкових та вечірніх пікових навантажень близько 8-11.00 ранку та 20-23.00 вечора. Вечірні графіки змінюватимуться залежно від тривалості світового дня.
Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.
Готуємось до зими: у Рівному підтримали програму встановлення лічильників тепла в багатоповерхівках [+Відео]
Як зазначається у відповідному листі Міненерговугілля до енергокомпаній, рішення вдатися до таких методів зумовлене розбалансуванням між виробництвом та споживанням електроенергії через дефіцит палива та гідроресурсів.
Погоджені з органами місцевого самоврядування та Держенергонаглядом графіки аварійних відключень застосовуються за умов виникнення в об’єднаній електроенергетичній системі України аварійного дефіциту електричної потужності, без попереджень та погоджень із споживачами.
Зазначимо, що Міненерговугілля для Рівненської області встановлені щотижневі конкретні ліміти потужності. У випадку, якщо область перевищить споживання електроенергії, у дію введуться графіки аварійних відключень по розпорядженню головного диспетчера об’єднаної електроенергетичної системи України.
Як уникнути відключень за графіком?
У зв’язку з важливістю даної ситуації ПАТ “Рівнеобленерго” звертається до всіх мешканців Рівненської області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень, а саме: з 08:00 до 11:00 та з 20:00 до 23:00 та без зайвої потреби не використовувати потужні електроприлади.
Взимку у будівлях Рівненщини знизять температуру на 1–2 градуси
Адже зараз ідеться не про питання особистого комфорту, а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому.
ПАТ “Рівнеобленерго” також звертається до промислових підприємств та юридичних споживачів з проханням обмежити використання електроенергії, перевести навантаження на роботу в нічну зміну, економити електроенергію.
З метою недопущення перенавантаження енергосистеми необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня.
Ще раз наголошуємо, за умов дефіцитного балансу виробництва і споживання електроенергії, стабільність та надійність функціонування об’єднаної електроенергетичної системи України залежить не лише від ефективності роботи працівників галузі, а й від відповідального ставлення споживачів до цієї тимчасової проблеми.
Навіть година обмеження по всій області вдень значно може вплинути на зменшення навантаження.
Довідка:
При стабільній роботі об’єднаної енергетичної системи 40% електроенергії, що виробляється в Україні, генерують АЕС, 50% – виробляють ТЕС, шляхом спалювання газу та вугілля, 10% - гідростанції, вітряні, сонячні та інші. Брак газу та зупинка більшості кількості шахт, спричинили дефіцит енергоносіїв і, як наслідок, - електроенергії.
відключення електроенергії, тепло, тарифи на тепло, місто Рівне
Сьогодні світло відключати не планують
Сьогодні, 10 вересня, обмеження постачання електроенергії не прогнозуються.
переглядів: 79
Чимало рівнян сьогодні без газу
Адже сьогодні, 10 вересня, спеціалісти Рівненської філії «Газмережі» проведуть технічне обслуговування багатоквартирних будинків.
переглядів: 113
З чого каву пити смачніше?
Правильний вибір чашки для кави — важливий аспект, який впливає на насолоду напоєм. Матеріал, з якого виготовлено чашку, безпосередньо впливає на смак та аромат кави. Тож, якщо ви прагнете отримати максимум задоволення від цього напою, варто ретельно підійти до вибору посуду.
переглядів: 121
Як уникнути дефіциту заліза: ключові аспекти харчування та цінні джерела
Дефіцит заліза — поширена проблема, яка може виникнути непомітно, але впливає на загальний стан здоров’я.
переглядів: 122
Мешканці Рівненщини можуть отримати 150 тисяч на власну справу
Урядова програма «Власна справа» розширює можливості для молоді: доступні гранти до 150 тисяч гривень за спрощеними умовами.
переглядів: 203