06.10.2014, 10:01

Новини АТО: сепаратисти обстріляли війська оперативного командування «Північ»

5 жовтня сепаратисти 4 рази обстріляли війська оперативного командування «Північ», три з яких в районі міста Щастя.
Нападники вдень та вночі використовують різні види зброї, як окремо - мінометний вогонь чи артилерію, так і сумісно – міномети, танки, автоматичні гранатомети та стрілецьку зброю.

В нічний час над позиціями військових частин та підрозділів оперативного командування «Північ» зафіксовано два прольоти безпілотних літальних апарати противника.

- Особовий склад військ оперативного командування «Північ» продовжує утримувати позиції, охороняти базові табори, блокпости, взводні опорні пункти у визначених напрямках. За підсумком доби втрат серед військовослужбовців оперативного командування «Північ» немає, - повідомляє прес-служба ОК "Північ".

Новини АТО: Донецький аеропорт залишається неприступним [Фото+Відео]

Протягом доби бойовики з артилерії обстріляли житлові квартали декількох населених пунктів. Це житлові квартали Донецька в Куйбишевському та Петровському районах, села Нікішине Шахтарського району Донецької області. Обстріли з установок “Град” зафіксовані в районі Лисичанська.

Позиції військових були обстріляні в районах м. Дебальцеве, с. Невельське та с. Тоненьке Донецької області, селища Мирна Долина Луганської області. З мінометів і танків терористи обстріляли взводний опорний пункт біля міста Щастя Луганської області.

Щасливе Рівне