Ми у Facebook
30.11.2014, 19:00

Міністерство освіти може закрити 53 вищі навчальні заклади

Міністерство освіти і науки України пропонує 53 вищим навчальним закладам визначитись стосовно доцільності подальшого їх функціонування або можливого об'єднання зусиль з іншими навчальними закладами до завершення 2014/2015 навчального року.
Про це йдеться у листі МОН № 1/9-616 від 28.11 2014 року.

"Так, зважаючи на очевидну невідповідність ліцензованим умовам цих ВНЗ, Акредитаційна комісія України буде змушена розглянути доцільність їхньої діяльності до травня 2015 року… Сьогодні ж аналіз оцінки діяльності навчальних закладів під час акредитації дає підстави прогнозувати, що не всі ВНЗ зможуть утримати високу планку оцінки освітньої діяльності", - зазначили в прес-службі міністерства.

За даними Держстату, на сьогодні в Україні 803 вищі навчальні заклади усіх рівнів акредитації та форм власності, пише dt.ua.

Раніше ZN.UA повідомляло, що 25 листопада Акредитаційна комісія при МОН анулювала ліцензію Приватного вищого навчального закладу "Київський університет культури", засновниками якого є ректор Михайло Поплавський і його син. За словами міністра освіти Сергія Квіта, шахрайством з ліцензією університету Поплавського тепер займеться Генпрокуратура.

До теми:

Навчальні заклади Рівненщини: адреси і телефони

Школа універсального журналіста у Рівному запрошує на навчання!

Репетитори у Рівному: допомога з навчанням, нові оголошення

Ілюстративне фото

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ