Депутат Рівнеради Олександр Нестерук: Готуватись до гіршого, вірити в краще
Трагедія героїв Небесної сотні, які загинули під час Революції Гідності, є для мене особливо близькою. Адже один з них – це племінник мого близького товариша. Переконаний, що ми не повинні залишати у горі родини героїв. Особисто я, чим міг, тим допомагав цій родині. Також при Рівненській міській раді була створена комісія, яка займалася допомогою сім'ям загиблих та підготовкою похоронної процесії. Рівняни тоді з усією душею, трепетом, болем та жалем проводжали в останню путь героїв Майдану...
Цей рік переломний у нашій свідомості ще й тому, що ми дізналися, що таке війна. Війна не з розповідей наших дідусів та бабусь, а з реальних подій у нашій країні. Все розпочалося дуже спонтанно: анексія Криму, а далі так звана антитерористична операція, яка насправді, попри назву, є реальною війною. Росія провела і далі продовжує повноцінне вторгнення на територію України, але влада не називає це війною з тих причин, що це призводить до загальної мобілізації та не дозволяє отримувати іноземні кредити.
Водночас нинішні події по-новому відкривають людей і їх серця. Багато хто віддає останнє, щоб допомогти нашим військовим, підтримати їх. З особливим трепетом спостерігав за тим, коли на моєму окрузі ми збирали продукти військовим на схід, то старенькі бабусі приносили консервації з підвалів і зі сльозами та молитвами віддавали їх, щоб підтримати наших героїв. У цьому і проявляється людяність як вміння допомагати та віддавати частинку того, що маєш, для іншої людини.
Разом з друзями, директором обласної філармонії Миколою Орешком, етногуртом "Дуліби" та музикантом Сашком Невже організували наприкінці літа – на початку осені благодійний марафон "Мистецтво заради життя" на підтримку військових у госпіталі. За тиждень ми назбирали близько 70 тисяч. За них придбали гематологічний аналізатор крові. За одну хвилину апарат робить повноцінний аналіз крові за 20 показниками, а це дуже потрібно пораненим захисникам Вітчизни.

Згодом продовжили благодійні концерти — на полігоні в Тучині, у військовому госпіталі. Переконаний, що це хоч трохи допоможе військовим підняти бойовий дух та відволіктися від поганих думок.
У День Святого Миколая хотілося, щоб до усіх діток завітав Миколай і потішив їх подарунками. Саме для цього ми вирішили підготувати концерт для вихованців центру "Особлива дитина". Раніше дітки виступали і готували номери для нас, а цьогоріч із концертом приїхали ми. Повний зал дітей, батьків та працівників раділи пісням етногурту "Дуліби" та Сашка Невже. Вірю, що така практика стане постійною. До слова, цього разу діти хотіли у подарунок нову штучну ялинку з іграшками та гірляндами, і ми втілили їх мрію. Впевнений, що всі отримали від цього позитивні емоції.
Чого хотілося б у Новому році? Звісно ж, як оптимісту, мені хочеться вірити в те, що війна скоро закінчиться і наші герої живі та здорові повернуться додому. Але з того, що я бачив, то прогнози на цей рік не дуже позитивні. 2015-й напевно буде важчим за нинішній. Треба готуватися до гіршого, але вірити в краще.
Нам треба вірити в перемогу, в те, що наша країна буде цілісною державою. Потрібно дивитися і будувати майбутнє з вірою в те, що наші діти житимуть краще!
До теми:
Один з лідерів рівненського Євромайдану: Олександр Нестерук
Рівненський меценат Олександр Нестерук — про військову дружбу, справедливість та сучасну армію [+Фото]
Олександр Нестерук - зразковий депутат
Депутат року: Олександр Нестерук — відповідальний, дієвий, відкритий
Вибір "ОГО". Олександр НЕСТЕРУК — Меценат спортивного життя
2014: підсумки року на Рівненщині
Підсумки 2013 року для Рівного та Рівненщини
2012: підсумки року для Рівного та Рівненщини
2011: підсумки року для Рівного та Рівненщини

Олександр Нестерук, депутат Рівненської міської ради, депутат Рівнеради, допомога армії, меценат, Захист Вітчизни, рівненська міська рада, Рівнерада, депутат, благодійники, благодійність
30 березня: церковне свято, традиції та народні прикмети

Сьогодні, 30 березня, православні віряни вшановують пам’ять святого Іоана Ліствичника – видатного монаха, богослова та подвижника, який жив у VI–VII століттях. Його життя стало прикладом смирення, а його твір "Ліствиця" (або "Сходи до Раю") і досі вважається духовним дороговказом для християн.
переглядів: 85
Сьогодні Україна знову перейшла на літній час

У ніч із 29 на 30 березня 2025 року українці традиційно перейдуть на літній час. О 3:00 ранку стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед — тобто одразу на 4:00. Це означає, що спати доведеться на годину менше.
переглядів: 94
У Рівному випустять понад 230 врятованих кажанів

Третій зимовий сезон філії Ukrainian Bat Rehabilitation Center у Рівненському зоопарку завершується, і понад 230 врятованих тварин повернуться у дику природу.
переглядів: 219
З квітня змінюється порядок виплати лікарняних

З 4 квітня 2025 року в Україні змінюється механізм виплати лікарняних. Відтепер застраховані особи зможуть отримувати виплати не лише за основним місцем роботи, а й за місцем роботи за сумісництвом.
переглядів: 272
Сьогодні вночі Україна переходить на літній час

У ніч з 29 на 20 березня о 03:00 стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед.
переглядів: 286