На Рівненщину з Донеччини переїхала сім'я з 11 дітьми
Глава сімейства Сергій Вікторович із приводу багатодітності зачасти жартує. Мовляв, колись обмовився, що прекрасно було б мати свою футбольну команду. Не зчувся, як здійснилося. З дружиною Оленою Василівною у них тепер якраз одинадцятеро діток. За кожне дитя безмежно раді, дякують Богу.
Війна на Сході України змусила Федотових зірватися з рідних теренів і шукати затишку в далекому краю.
- Ще донедавна у нас навіть й думки не було покидати рідний Харцизьк, - зазначає Сергій Федотов, - хоч, звичайно, труднощів у житті не бракувало. Зокрема, житлових, бо мешкали ми у двокімнатній орендованій квартирі. Аби всім вистачило місця на нічліг, ставили двоярусні ліжка, розкладні дивани. Продуктами харчування старався сповна забезпечувати сім'ю. Працював спочатку монтажником, мав хороший заробіток. Потім фірма розвалилася, записався у бригаду по встановленню пам'ятників. Одне слово, без діла не сидів ніколи... Чекали ми як багатодітна сім'я на поліпшення житлових умов від держави, в черзі на житло стояли. Утім, яке там зараз житло, коли йде війна. А зважилися на переселення не заради себе, заради дітей.
У цьому переселенні неабияку роль відіграв житель села Баранне Тимофій Мулик. Він із Сергієм Федотовим знайомий із 2008 року. Отож, коли Сергій зателефонував до Тимофія, аби поцікавитися ймовірним поселенням десь у Львівській області, останній тут же запропонував: «Навіщо у Львівській... У нас у Баранному є підхожа будівля. Ось так, по суті, ми з двокімнатної квартири за тисячу кілометрів переїхали в двокімнатний будинок».
Оселя потребувала ремонту, відповідно Мулики з Федотовими, а заодно з іншими мешканцями Баранного, її підлатали. Облаштували санвузол, благоустроїли. І вже третій місяць переселенці зі Сходу - справжні тутешні господарі.
- Чесно кажучи, рушаючи в далеку дорогу, тривога стискала груди. Бо ж не знали, як нас в далекому краю зустрінуть, як сприймуть, - продовжує ділитися своїми враженнями Сергій Федотов, - коли ж приїхали, ледь не розплакалися від проявленого добра. Одні сусіди допомогли продуктами, інші - одягом, треті - солодощами для дітей. Здалося, ніби все село прийшло нам на поміч. Потім отримали допомогу від Червоного Хреста. Затим оформили належні соціальні виплати. Нещодавно пішов на роботу в меблевий цех, допомагаю майстрам. Маємо достатній запас продуктів. Двоє дітей ходять в школу в сусіднє село Крупець. Найстарший син оформився в Радивилові в професійний ліцей, навчається виробничим спеціальностям. Йому тут дуже сподобалося, каже: звідсіля навряд чи поїде.
До теми:
Під час благодійного концерту на Рівненщині зібрали більше 13 тисяч для воїнів АТО
На благодійному ярмарку зібрали понад 70 тис. грн на АТО
На Рівненщині дітям з Донбасу влаштують патріотичне перевиховання
Джерело: visnyk.lutsk.ua

переселенці зі сходу, Донецька область, переселенці, багатодітна сім'я, Радивилівський район
Коли плаче місто: про гідне прощання з Героями в Рівному та силу спільного болю

Є моменти, коли місто завмирає. Коли чорна процесія рухається вулицями, і кожен, хто зустрічає її, мимоволі стає частиною великого спільного горя. Це миті прощання з Героями – людьми, які віддали своє життя за Україну. У Рівному ці церемонії вже давно стали особливим актом пам’яті, гідності та шани.
переглядів: 290
Вітання із Днем ангела для Івана 2025

У четвер, 8 травня, християни відзначають день пам’яті апостола Івана Богослова — одного з найближчих учнів Ісуса Христа. Цього ж дня прийнято вітати чоловіків із цим ім'ям з Днем ангела.
переглядів: 334
Який сьогодні день: 8 травня

У четвер, 8 травня, в Україні вшановують День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Це день скорботи за мільйонами загиблих, поваги до ветеранів і нагадування про ціну миру.У четвер, 8 травня, християни відзначають день пам’яті апостола Івана Богослова — одного з найближчих учнів Ісуса Христа.
переглядів: 304
У кого сьогодні День ангела

Дізнайтеся, кого треба сьогодні, 8 травня, вітати з іменинами.
переглядів: 301
Повернення до цивільного життя: Як Рівненщина готується до реінтеграції ветеранів

Ті, хто захищає нас на фронті, дуже часто потребуватимуть допомоги та підтримки у цивільному житті, коли до нього повернуться. І гідно зустріти наших Захисників та Захисниць – справа дуже гідна та відповідальна, це фактично обов’язок цивільного населення.
переглядів: 383