26.01.2015, 11:30

Рівненські військові в зоні АТО знищили танк та більше 60 бойовиків

Прес-центр оперативного командування "Північ" повідомляють про ситуацію в зоні АТО, в якій ситуації військові з Рівненщини.
Так, 25 січня, військовими ОК "Північ" в районах Сміле, Весела гора було знищено 1 танк та до 60 бойовиків, близько 300 отримали поранення.

Водночас військові інформують про постійні обстріли з боку терористів.

- Противник продовжує здійснювати артилерійські обстріли позицій сил сектору, які зосереджені на напрямку Щастя та Станиця Луганська, поповнювати боєприпаси та ПММ. Намагається утримати позиції 31 блокпосту та встановити контроль над 29 блокпостом, за умов підтримки підрозділів ЗС РФ.

За добу зафіксовано 38 обстрілів. По особовому складу який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Щастя бойовики здійснили десять вогневих уражень з РСЗВ, ствольної артилерії, озброєння танка та стрілецької зброї та чотири рази бандити гатили по ЩАСТЮ та ЛУГАНСЬКІЙ ТЕС з БМ-21 "Град", в результаті чого місто залишилось без світла та опалення.

Сім разів обстрілів зазнав особовий склад, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКЕ, двічі були обстріляни блок-пости в районі населених пунктів КРИМСЬКЕ, ОЛЬХОВЕ, ТРЬОХІЗБЕНКА. Також обстрілів зазнали КРЯКІВКА, НИЖНЬОТЕПЛЕ, КАПІТАНОВО, НИЖНЕ, МАКАРОВЕ.

Бандити 11 разів відкривали вогонь з РСЗВ БМ-21 "Град", 21 раз зі ствольної артилерії та мінометів, в інших випадках з озброєння танка та стрілецької зброї.

За інформацією прес-центру ОК "Північ"

СТАТТІ ДО ТЕМИ:


Як себе почуває поранений рівненський "кіборг" Роман Родейчук

У зоні АТО загинув військовослужбовець з Рівненщини


Рівненському кіборгу Федору Місюрі виділили кошти на лікування


Ситуація на сході країни: карта АТО станом на 25 січня
Щасливе Рівне