Ми у Facebook
09.02.2015, 18:00

На Рівненщині закриватимуть залізничну лікарню

Сесія Здолбунівської районної ради практично без обговорення прийняла рішення про фактичну ліквідацію залізичної лікарні. Принаймні в тому вигляді, якою її звикли бачити, вона існувати не буде.
Тепер залізнична лікарня фінансуватиметься з районного, а не з державного бюджету, а споруди, які власне й складали комплекс лікарні, будуть передані в районну комунальну власність. Принаймні сьогодні депутати погодились їх прийняти, що дасть можливість Кабінету Міністрів перевести ці будівлі з державної (а фактично відомчої) власності в комунальну. До переліку цих споруд входять всім добре відомі будівлі по вулиці Івана Мазепи – від терапевтичного і хірургічного відділень до кухні. Загальна площа цих споруд складає понад дві тисячі квадратних метрів. Також будуть передані району споруди поліклініки і лабораторії по вулиці Івана Гончара (за мостом) загальною площею понад сімсот квадратних метрів, пише Здолбунів. ком

Що район буде робити з цими неновими і не завжди добре збереженими об’єктами, сказати складно, особливо з огляду на фінансування медицини в Україні взагалі. Наразі мова йде про утворення медичного закладу, але все це буде вирішуватися після передачі споруд.

На сесії були присутні чи не всі працівники поки що ще залізничної лікарні. Проте вони лише мовчки подивились на швидкий процес голосування – і все. Очевидно, їх рішення влаштовує, бо дозволить отримати зарплату, якої вони з початку року ще не бачили.

Статті до теми:

Рівненський міськвиконком таки виділив гроші на залізничну лікарню

Лікарні, поліклініки та медичні центри





На правах реклами