Представник Президентської партії на Рівненщині може очолити інвестиційний напрямок обласного центру
Остаточне рішення щодо призначення Руслана Шевчука приймуть депутати на найближчій сесії Рівнеради, яка має відбутися 26 лютого цього року.
За словами Руслана Шевчука, основними пріоритетними напрямками його роботи на новій посаді стануть залучення інвестицій в економіку міста; боротьба з незаконними МАФами через створення комунальних тимчасових споруд, які місто здаватиме в оренду підприємцям та отримуватиме від цього чималий дохід.
«Ми усвідомлюємо, що отримати таку посаду - це велика відповідальність, тим більше у нелегкий для країни та місцевого самоврядування час, - прокоментував можливе кадрове рішення Рівнеради голова Рівненської обласної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Сергій Штурхецький. - Однак ми розуміємо і надзвичайну важливість залучення інвестицій для обласного центру, а тому, рекомендуючи свого однопартійця на дану посаду, ми впевнені в ділових та професійних якостях Руслана Шевчука. Зрештою, представникам нашої партії не вперше брати на себе відповідальність».
До теми:
У міського голови Рівного буде новий заступник?
Адвокат мера - Руслан ШЕВЧУК
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
інвестиції, заступник міського голови Рівного, Руслан Шевчук, Рівнерада, блок Петра Порошенка
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 143
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 131
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 164
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276