27.02.2015, 10:45

Рівненщина: чи захоплювали ливарний завод бійці батальйону «Дніпро 1»?

26 лютого у другій половині дня 20 чоловік з числа добровольців батальйону «Дніпро – 1» зайшли на територію ЗАТ «Рівненський ливарний завод», який знаходиться у селі Городок Рівненського району. Відразу ж у ЗМІ з'явилася інформація про те, що бійці вирішили захопити завод.
СЗГ УМВС України в Рівненській області тепер пояснює всі обставини події:

"20 чоловік з числа добровольців батальйону «Дніпро – 1» зайшли на територію ЗАТ «Рівненський ливарний завод», який знаходиться у селі Городок Рівненського району, з метою вирішення непорозумінь з приводу майнових відносин між орендодавцем та орендарем підприємства. Поспілкувавшись з представниками підприємства, спецпризначенці залишили територію заводу.

«Дніпро – 1» - добровольчий підрозділ патрульної служби міліції особливого призначення (БПСМОП), створений у квітні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Дніпропетровській області для захисту від злочинних посягань та охорони громадського порядку.

Відомості внесені до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій Рівненського РВ УМВС та приєднано до об’єднаних кримінальних проваджень, раніше відкритих за частиною 3 статті 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), частиною 2 статті 191 (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та статтею 356 (самоправство) Кримінального кодексу України".

Стаття до теми:


На Рівненщині захопили завод?
Щасливе Рівне