11.03.2015, 13:15

У Рівному вшанували дзюдоїстів – переможців Кубка світу [+Фото]

У приміщенні спортивного залу рівненського клубу «Олімпійські надії» 10 березня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань за Кубок світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, котрі пройшли в угорському місті Егер із 20 по 22 лютого 2015 року.
Зокрема, переможцям Кубку світу Світлані Чепуріній та Людмилі Логацькій вручили сертифікати на одноразові грошові винагороди ОДА в розмірі п’яти мінімальних заробітних плат. А їх наставнику - заслуженому тренеру М. Я. Романкевичу – сертифікат на одноразову грошову винагороду.

Також було урочисто передані посвідчення «Заслужений майстер спорту України» (ЗМСУ) з дзюдо серед спортсменів з вадами зору провідній спортсменці Рівненщини Наталії Ніколайчик та «Майстер спорту України міжнародного класу» (МСУМК) з дзюдо серед спортсменів з вадами зору Ірині Гусєвій та Олександру Назаренку.

Крім того, під час даного заходу було нагороджено кращих інвалідів-спортсменів за підсумками спортивного сезону 2014 року «Наша спортивна гордість» у номінації «Кращі спортсмени з паралімпійських та дефлімпійських видів спорту»: МСУМК Ірину Гусєву, МСУМК Юлію Галінську, МСУМК Олександра Косінова, МСУ Людмилу Логацьку, МСУМК Олександра Назаренка, ЗМСУ Наталію Ніколайчик, МСУМК Давида Хораву та МСУМК Олександра Помінова.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Кубку світу з дзюдо рівненські спортсмени вибороли 9 медалей
Представник Рівненщини вперше став чемпіоном України з бойового самбо
У Рівному визначили кращих паралімпійців

Нагадаємо, що з-поміж двохсот спортсменів із 32-х країн світу, які боролися на Кубку світу за нагороди, наші дзюдоїсти зуміли здобути два «золота», чотири «срібла» та три «бронзи». Зокрема, медалі виграли: Світлана Чепуріна та Людмила Логацька (юніори) - перші місця; Юлія Галинська, Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Олександр Кочетов – другі місця; Давад Хорава, Олександр Назаренко, Олександр Кононов – треті місця.Щасливе Рівне