Володимир Процюк: досвідчений фінансист і кризовий менеджер, який вміє приймати непопулярні рішення
У серпні минулого року Рівненський завод високовольтної апаратури постав перед нелегким випробуванням. На той момент підприємство вже зазнало збитків на суму 62 млн гривень. Гостро стояла проблема нерозрахунків за продукцію, відвантажену до Росії. Завод виявився нездатним утримувати таку кількість працюючих. Керівництво РЗВА постало перед необхідністю провести оптимізацію і витрат, і персоналу.
Тим часом активісти окремих політичних партій і громадських організацій спробували використати непросту ситуацію на заводі для власного передвиборчого піару. Володимира Процюка голослівно звинуватили в умисних діях, спрямованих на знищення РЗВА. “Кричалки” мітингувальників вилились у банальний кримінал: у Володимира Процюка вкрали барсетку з документами, грошима та особистими речами. Звернення керівника РЗВА до міліції та прокуратури результатів не дали – речі не знайшли (швидше за все, і не шукали), винних не покарали. “Прикро, що міркування “політичної доцільності”, небажання псувати стосунки з певними угрупованнями стали, на мою думку, визначальними для правоохоронних органів, переваживши необхідність розслідувати звичайний кримінальний злочин і покарати винних”, - резюмує Володимир Андрійович.
Тим часом Володимир Процюк у суворій відповідності з чинним трудовим законодавством провів непопулярну, але вимушену й потрібну для виживання заводу оптимізацію персоналу. Перевірка прокуратури, яка відбулась після гучних виступів активістів, порушень не виявила. А час лише підтвердив, що тодішні важкі рішення були єдино правильними. “Інакше завод був би вже банкрутом”, - говорить нині керівник.
Зараз Володимир Процюк продовжує докладати всіх зусиль, аби тримати завод на рівні беззбитковості. Хоча це й доволі складно — з огляду на нинішні зміни курсу валют. “Працювати стало важче, навіть за вигідними, на перший погляд, контрактами, - пояснює Володимир Андрійович. - Адже для виготовлення продукції потрібні імпортні комплектуючі, які закуповуємо за валюту. А цикл виробництва по окремих виробах сягає 90 днів. Тож, поки замовлення виконується, стрибки курсу долара та євро “з'їдають” прибуток, що прогнозувався на початку”.
Тим не менше, під керівництвом Володимира Процюка Рівненський високовольтний сьогодні виграє тендери, які дозволяють підприємству виживати. Не шикувати, а саме виживати — проте, за нинішніх умов, для 460 працівників підприємства — це надія на завтрашній день, робочі місця і можливість мати певний заробіток. “Зараз покладаємо великі надії на співпрацю з “Енергоатомом”, - ділиться сподіваннями Володимир Процюк. - Якщо вона складатиметься вдало, це дозволить покращити фінансовий стан підприємства”.
Не всіх працюючих, на жаль, вдається нині задіяти у виробничому процесі, тож частину працівників, користуючись ситуацією, спрямували на впорядкування території підприємства. Провели оптимізацію виробничих площ, адже нинішні обсяги виробництва потребують використання меншої їх кількості. А Володимир Процюк, як досвідчений менеджер і фінансист, шукає нові можливості втримати завод “на плаву”, використати й оптимізувати всі наявні резерви, аби виробництво жило і працювало. “Зараз ось плануємо перейти на електричне опалення з використанням лічильників зонного обліку — вночі опалюватиме виробничі площі електрикою, а вдень лише прогріватимемо газом, - ділиться планами Володимир Андрійович. - Це дасть змогу суттєво зменшити витрати на опалення”.
У таких ситуаціях і виявляються якнайкраще професійні якості керівника. Досвідчений топ-менеджер і фінансовий експерт Володимир Процюк з непростими викликами сьогодення справляється гідно. Зрештою, хіба може бути по-іншому в людини з таким солідним професійним досвідом та послужним списком? Буквально за декілька років він пройшов шлях від економіста-аналітика на ТзОВ "Дубноцукорагро" до фінансового директора ТзОВ "РЗВА-Електрик". Згодом зосередився на зовнішньому захисті інтересів підприємства. А паралельно з основною роботою встиг попрацювати фінансовим директором організації, яка займалась будівництвом терміналу “D” у столичному аеропорті “Бориспіль”, і фінансовим консультантом одного з кандидатів на виборах мера Одеси. Професіонали — вони ж потрібні завжди, за будь-яких умов. А в нелегкі для економіки і для держави в цілому часи такі сильні особистості — взагалі на вагу золота.
До теми:
Володимир ПРОЦЮК. Фінансовий експерт високого класу
Володимир Процюк: “Обирав досвід, а гроші прийшли самі”
Керівник РЗВА Володимир Процюк: "Проти мене використовують нову форму рекету"

Володимир Процюк, Рівненський завод високовольтної апаратури, "Високовольтний союз - РЗВА", РЗВА
Прості та доступні рецепти, які захистять капусту

Прості і дієві захисні засоби, які доступні кожному, зможуть захистити вашу капусту від слимаків.
переглядів: 1385
Жіночий клатч як елемент стильного образу

У світі моди аксесуари відіграють надзвичайно важливу роль у створенні стильних та неповторних образів. Один з найпопулярніших аксесуарів, який не тільки додає елегантності, але й має практичне значення, - це клатч. У цьому тексті ми розглянемо різноманітність клатчів, їх роль у стилізації, вибір клатча для різних випадків та стилів, їх зручність та модні тенденції. Також не зайвим буде зазначити де саме купувати клатч.
переглядів: 117
Який офіційний курс валют 29 травня

Національний банк України визначив офіційну вартість іноземних грошей.
переглядів: 124
Смачніше, ніж у магазині: Ролліні з сиром та шпинатом

В супермаркетах часто можна побачити цю просту, але дуже смачну випічку. Ролліні з кисломолочним сиром та шпинатом можна приготувати вдома. Мінімум інгредієнтів, але максимум смаку.
переглядів: 532
Як змінилась вартість життя за останній рік та на чому українці найбільше економлять

Останній рік вплинув на всі сфери життя українців, а найсильніше - на економічну складову. Висока інфляція, різке коливання курсу валют, закриття великої кількості магазинів та компаній, підвищення рівня безробіття - це все чинники, які суттєво вплинули на вартість життя у 2022 році. Стрімке підвищення цін на всі категорії товарів та послуг супроводжувалось відсутністю зростання офіційної заробітної плати. Все це призвело до збідніння населення та необхідності тотальної економії.
переглядів: 85