Рейтинг найбільш нервових жіночих професій
1. Учитель. Ця професія традиційно вважається жіночою. Але перш ніж обрати професію вчителя, треба добре подумати, аби робота не стала каторгою життя.
2. Перукар. Робота перукаря - робити людей гарнішими та впевненими в собі. Перукар має бути одночасно бути хорошим художником, дизайнером та психологом, аби догодити клієнтам + постіне фізичне навантаження. Далеко не кожна жінка це витримає.
3. Лікар. Лікарі повинні не лише знати ідеально всі грані функціонування людського організму, а й донести це до пацієнтів дуже різних за характером та віком.
4. Керуючі професії. Керівник - завжди несе відповідальність за підлеглих. Серед керівників жінок дуже поширені не лише постійні нервові напруження, а й фізичні хвороби.
5. Офісний працівник. На противагу вищезазначеним професіям, для яких характерна постійна активність, офісні працівники часто впадають в депресію через недостатню кількість емоцій та спілкування.
Перш ніж зайняти якусь посаду необхідно зважити всі "за" та "проти", аби потім не шкодувати про наслідки для здоров’я.
Статті до теми:
5 способів допомогти собі при перепадах тиску
Що робити, коли болить душа?
Улюблені хобі 12 знаків зодіаку
Стрітення: на які прикмети варто звернути увагу сьогодні
Наші предки саме сьогодні, 2 лютого, особливо пильно спостерігали за природою. Дізнайтеся, на що варто звернути увагу.
переглядів: 18
2 лютого - Стрітення Господнє: що це за свято
2 лютого християни відзначають Стрітення Господнє — одне з дванадцяти найбільших церковних свят, що символізує зустріч людства з Христом. Це знаменна подія, яка завершує цикл зимових релігійних свят.
переглядів: 85
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 350
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 649
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 312