04.05.2015, 13:15

Рівненським вагітним влаштують вечірку [+Фото]

У Рівному відбудеться вечірка вагітних. Бебі Шауер («Baby shower») – це жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують подруги або сама вагітна за 3-4 тижні до пологів.
- Мета проведення вечірки – організувати дозвілля для вагітних, а також дати їм можливість усвідомити, що вагітність – не хвороба, а особливий період, - розповідає організатор конкурсу "Пузата мама" Оксана Кравець. - Умови проведення такої вечірки будуть максимально підлаштовані під "вагітну" аудиторію, аби позитивні емоції отримали не лише матусі, а й малюки.Рівне: як "Пузаті мами" фотографуються у яскравих образахЦьогоріч дванадцятеро вагітних учасниць конкурсу "Пузата мама - 2015" на лімузині вирушать у готельно-розважальний комплекс «Садиба на Джерелах», що знаходиться на 35-му км автодороги Луцьк-Рівне.

6 травня об 11 ранку лімузин чекатиме майбутніх матусь на майдані Незалежності у Рівному. Вже звідти вони вирушать нва вечірку.Вагітні учасниці "Пузатої мами" займаються аквааеробікоюСаме у "Садибі на джерелах" на вагітних очікує не лише чисте повітря, джерельна вода,неймовірні краєвиди, а чимало приємних сюрпризів. Тут їх пригощатимуть смачною українською кухнею та фірмовими стравами.

На території комплексу впродовж дня майбутні мами будуть відпочивати, дихати лікувальним сосновим повітрям та набиратись приємних емоцій.Щасливе Рівне