15.05.2015, 21:30

На Рівненщині підбито підсумки досягнень юних науковців [+Фото]

У Рівному відбулась підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
Цього року цей позашкільний навчальний заклад виборов чимало нагород та призових місць як на обласному етапі, так і на Всеукраїнському етапі конкурсу –захисту науково- дослідницьких робіт. Юні науковці краю посіли 382 призові місця на обласному етапі конкурсу – захисту. Всеукраїнського визнання їхньої наукової творчості досягли 34 учні.

У Рівному молоді науковці розвивають нанотехнології [+Фото]За словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Савчука, Рівненська МАН нині виконує важливу роль у розвитку позашкільної освіти краю, а її молоді учасники безперечно стануть інтелектуальним стержнем науки України.
Навчання у Малій академії наук дає обдарованим старшокласникам змогу якнайповніше реалізувати науково-дослідницькі нахили та потреби, поглибити і засвоїти нові знання, навчитися бути відповідальним, а спільна робота з науковим керівником дарує можливість відчути себе співучасником навчального процесу, додає начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.Рівне: церква та гуманітарний університет підписали угоду про співпрацю [Фото+Відео]Підбиваючи підсумки роботи юних науковців, керівництво області відзначило кращих наукових керівників та переможців II та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014-2015 навчальному році почесними грамотами та подяками.
Власні наукові розробки, моделі пристроїв юні манівці також представили на підсумковій виставці.Вимоги студентів Рівненщини до Міністра освіти і науки України

Довідково:
У вересні 2014 року стати слухачами Малої академії наук України у Рівненській області виявили бажання 2631 учень.
Найбільш чисельними відділеннями Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у цьому навчальному році були відділення історико-географічне – 653 слухачі, філології та мистецтвознавства – 638 слухачів, хіміко-біологічне – 533.

Навчання у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді проводилось у 146 гуртках (139 – 2014 року), в яких навчалося 1470 учнів.
За матеріалами прес-секретаріату управління освіти і науки
Щасливе Рівне