27.05.2015, 17:45

Мандрівка починається з Укрпошти

Незабаром початок літнього сезону. А це означає, що багато людей будуть їхати в довгоочікувану відпустку на море, студенти з навчання до батьків, діти у дитячі табори тощо.
Всіх цих людей об’єднує одне бажання – швидко, зручно та завчасно придбати квиток на поїзд, літак чи автобус.

"Укрпошта" зекономила 100 мільйонів

Що Ви зазвичай робите, якщо живете в маленькому містечку, де немає транспортних кас, а Вам вкрай потрібен квиток на поїзд чи літак? Вивчаєте маршрут руху автобусів, сідаєте в транспорт та їдете до районного центру чи найближчого міста, в якому є каси. Витративши максимум часу на дорогу, чергу в транспортній касі та додаткові витрати на проїзд, зрештою, якщо пощастить, Ви придбаєте потрібний квиток.

Завітавши до найближчого відділення Укрпошти як міського, так і сільського, Ви зможете придбати електронний квиток на обраний Вами транспорт у будь-якому напрямку перевезень, не витрачаючи зайвого часу, коштів та нервів. Так, саме Укрпошта допоможе придбати Вам швидко, якісно та комфортно пасажирський квиток для запланованої подорожі.

Якщо ж у Вашому селищі проживає дуже мало мешканців і стаціонарного відділення поштового зв'язку немає, то придбати квиток можна через пересувні відділення пошти.

Укрпошта припиняє відправку пошти на території проведення АТО

Купити квиток можна і в он-лайн режимі, завітавши на сайт Укрпошти та здійснивши замовлення.

«Замовляючи через Укрпошту квиток Ви отримуєте повноцінний електронний проїзний документ, що не потребує обміну в касах вокзалу. Для здійснення посадки на потяг або літак пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний квиток та документ, що посвідчує особу, – відзначає в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук. – Крім того, на підприємстві впроваджується пілотний проект з реалізації електронного квитка «Студентський». У разі його успішної апробації проект буде поширено на всі відділення поштового зв’язку».

«Дельта Банк» заблокував кошти Укрпошти

Завдяки QR-коду, зазначеному на електронному посадочному документі, в електронній базі даних зберігається вся необхідна інформація про пасажира.
Для здійснення посадки в автобус пасажиру необхідно обміняти маршрут-квитанцію на квиток в касі автовокзалу безпосередньо перед відправленням автобусу. Обмін маршрут-квитанції на квиток здійснюється без черг та додаткової оплати.