28.05.2015, 12:45

Рівненські підприємці “сплять спокійно”

Підприємців Рівненщини стали перевіряти вшестеро менше.
З початку року в шість разів зменшилася кількість перевірок підприємців Рівненщини з боку фіскальної служби, повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Рівненські підприємці просять Уряд скасувати додаткові митні збори

З початком цього року податкова служба Рівненщини провела лише півтори сотні перевірок. Це в 6 разів менше у порівнянні з минулим роком. У Рівненській ОДА запевняють, що такі результати можна вважати позитивним показником в нинішніх економічних умовах, адже підприємцям Рівненщини й без додаткових перевірок вкрай складно працювати.

Рівненські підприємці годують сепаратистів?

«Наше завдання сьогодні створити прості та зрозумілі правила гри для ведення бізнесу. В минуле мають відійти часи, коли фіскальна служба була «пресом» направленим на знищення малого і середнього бізнесу. Я сам прийшов з бізнесу і знаю, що кожна зайва перевірка може на місяці паралізувати роботу підприємства. Тому неодноразово говорив представникам силових відомств – досить «чавити» бізнес. Йому потрібно

Підприємці Рівного хочуть розробити основні типи кіосків

Наразі у сфері малого бізнесу області працює понад 33 тисячі людей. Крім того, в області налічується 301 суб’єкт середнього підприємництва, у сфері якого зайнято 50 тисяч осіб.
Щасливе Рівне