Рівненські підприємці просять Уряд скасувати додаткові митні збори
У форматі круглого столу митники розповіли про ті зрушення, які вже вдалося втілити в життя. Так, назустріч підприємцям, митні пости у Рівному та Дубно працюють тепер не до 18, а до 21 години. У планах, хочуть, щоб і у Костополі митники приймали підприємців довше.
Крім того, частина підприємців, які проводили оформлення в інших містах, тепер повернулися назад на Рівненщину.
Питання, яке ж найбільше зараз хвилює усіх підприємців області та й України в цілому - це введення додаткового імпортного збору. Нагадаємо, що згідно з розпорядженням Кабміну №119-р від 16 лютого 2015 року, додатковим імпортним збором за ставкою 10% оподатковуються: готові харчові продукти; продукти, жири та олії тваринного і рослинного походження; алкогольні та безалкогольні напої; тютюн і його замінники; оцет; живі тварини (товарні групи 1-24 за УКТЗЕД).
Під 5% збір підпадуть всі інші товари за винятком "життєво важливих", до яких парламент відніс більшість енергоносіїв, а також деякі медикаменти.
Як наголосили рівненські підприємці, такі дії влади призвели до зростання кількості контрабанди товарів на українському ринку, зменшення надходження до бюджетів та корупційної складової на прикордонних митних постах, а легальні підприємці не можуть таким чином конкурувати з контрабандистами.
Погіршення ситуації на ринку імпортних товарів підтверджують і представники митниці.
- Розглянувши статистичні дані, ми побачили, що останнім часом ввезення імпортних товарів зменшилося майже на 50%, - пояснює перший заступник начальника Рівненської митниці ДФС України Сергій Панчук. - І це велика проблема для економіки.
Як підсумок Формуму підприємці прийняли звернення до КМУ та Верховної Ради щодо скасування додаткових митних зборів.
Де знаходяться найбільші в Україні ворота в Європу
Податковий кодекс: податок на прибуток підприємств

звернення, підприємці, митниця, рівненська митниця, митні збори
Чи дійсні ламіновані документи: офіційне роз’яснення

Нерідко українці, прагнучи зберегти свої документи в належному стані, вдаються до їх ламінування. Особливо це стосується таких важливих документів, як свідоцтва про народження, шлюб чи зміну імені. Проте виникає закономірне питання: чи не втрачає документ чинності після ламінування?
переглядів: 155
Державна програма протезування: добірка корисних матеріалів і посилань

Міністерство соціальної політики України підготувало добірку актуальних матеріалів, що допоможуть зорієнтуватися у питаннях забезпечення засобами реабілітації в межах державної програми.
переглядів: 189
Загубився номерний знак: що робити?

Втрата номерного знака — ситуація, з якою може зіткнутися кожен водій, особливо в період негоди, коли під час сильних дощів номер може просто відірватися від автомобіля. Утім, не варто хвилюватися — відновити номерний знак нескладно. Розповідаємо, як це зробити швидко та без зайвих труднощів.
переглядів: 206
Як приготувати каву в турці: поради, секрети й покроковий рецепт

Заварювання кави в турці – один із найдавніших способів приготування цього напою, що дозволяє максимально розкрити його смак і аромат.
переглядів: 170
Сирний пиріг із сосисками: простий і ситний варіант сніданку

Сирний пиріг із сосисками — чудова альтернатива традиційним бутербродам. Його приготування не потребує особливих кулінарних навичок, тож з рецептом легко впорається навіть дитина.
переглядів: 218