Ми у Facebook
10.06.2015, 07:15

Власників і керівників компаній Тернополя запрошують на майстер-клас

15 червня у Тернополі відбудеться майстер-клас PhD Кембриджського університету, викладача, автора однієї з найбільш яскравих програм Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) «Школа управління продажем» Михайла ВИННИЦЬКОГО “Іду на ВИ: в період кризи перемагають ВідносинИ”.
Михайло Винницький — визнаний в Україні експерт у галузі управління продажем. Консультує провідні українські компанії Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle central europe kft. Михайло викладає у Києво-Могилянській Бізнес Школі та є автором однієї з найбільш яскравих програм kmbs "Школа управління продажем".

Ключові питання майстер-класу:
- Персоналізація та репутація – ключі до успіху, в ситуації невизначеності на ринку;
- Якщо фокусуватися тільки на грошах, то в результаті можна втратити все. Як перестати зосереджуватись лише на прибутку, почати думати про цінність для клієнта та робити якісно те що подобається?
- Як раціонально платити продавцям в умовах падіння продажу? Побудова системи мотивації: методи, які дійсно працюють в розвиток.

Початок зустрічі: 15 червня о 18:30.

Тривалість події: 2 години.

Місце проведення: м. Тернопіль, конференц-зал готелю “Тернопіль”, вул. Замкова, 14.Участь у майстер-класі безкоштовна за умови попередньої реєстрацїі.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Партнер події - компанія “Волошин”.

До теми:

Михайло Винницький: Бізнес у регіонах зосереджений на власнику

Рівненські підприємці - про "Школу управління продажем" Михайла Винницького

Рівненські топ-менеджери про навчання у Михайла Винницького

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ