Що робити в саду-городі, на дачі 11 червня
ПОГОДА
У Рівному мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря вночі та вранці +13°…17°С, вдень +20°…22°С.
ЩО РОБИТИ В САДУ-ГОРОДІ
Обріжте пожовкле, засохле та пошкоджене шідниками листя на кущах та квітах. Видаліть слабкі пагони та зайву поросль, що пустили дерева з коріння та стовбурів. Вищіпніть або обріжте пасинки, обріжте сухі гілки та відцвілі квітконоси.
Продовжуйте боротьбу з бур’янами. Полийте рослини на грядках під корінь, розпушіть землю, підгорніть капусту, картоплю, редьку, цибулю-порей.
Обприскуйте рослини від хвороб та шкідників. Поливайте вологолюбні рослини зі слабкою кореневою системою.
ПРИКМЕТА ДНЯ
Якщо на ділянці багато лободи - це означає, що ґрунт бідний, не вистачає органічних добрив.
ПОРАДА ДНЯ
Якщо під час збору врожаю полуниць помічаєте гнилі, вкриті пліснявою ягоди, це означає, що завелася «сіра гниль» і вона може вразити всю вашу плантацію. Не залишайте хворі ягоди на грядці і не викидайте поряд на купу сміття – адже спори плісняви вразять й інші рослини.. Зберіть хворі полуниці в окрему тару і закопайте їх подалі від грядок з плуницями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що робити в саду-городі, на дачі 10 червня
Чи будуть рівняни цього літа з огірками - прикмети
Як боротися з хворобами огірків [+ПОРАДИ]
Сад і город: які рослини друзі, а які - вороги

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 305
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 309
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 308
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 334
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 229