Як сплачувати земельний податок підприємцям, які мають тимчасові споруди
Верховна Рада ухвалила закон про «будівельну амністію»
Розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань будівництва, містобудування та архітектури.
Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України „Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” підставою для розміщення тимчасової споруди є Паспорт прив'язки тимчасової споруди.
Де у Рівному узаконити закінчене будівництво споруди
Пунктом 2.6 Порядку передбачено, що для оформлення паспорта прив'язки замовник звертається до органу з питань містобудування та архітектури із заявою щодо оформлення паспорта прив'язки ТС, до якої наряду з іншими документами надає схему розміщення ТС, що затверджена додатком 1 Порядку.
Про порядок сплати земельного податку фізичною особою
Додаток 1 Порядку містить форму схеми розміщення ТС із вказівкою площі земельної ділянки згідно з документами на землекористування. Тобто, перш ніж оформлювати паспорт прив'язки, суб'єкт господарювання має отримати документи на землекористування, і лише після їх отримання він може звертатися за оформленням паспорта прив'язки.
Документи, що подаються для отримання паспорта прив'язки, мають містити дані щодо розміру земельних ділянок, які вносяться на підставі отриманих суб'єктом господарювання документів на право користування земельною ділянкою.
Земельний податок в запитаннях-відповідях
Відповідно, внесення таких даних без наявних документів на право землекористування тягне за собою анулювання паспорта прив'язки.
Отже, якщо фізична особа — підприємець має паспорт прив'язки тимчасової споруди, то він повинен мати і правовстановлюючі документи на земельну ділянку (свідоцтво про право власності або користування чи договір оренди земельної ділянки) по яких розраховується плата за землю.

гроші, Податкова, Рівне, тимчасові споруди, земельний податок, податок
Всесвітній день гігієни рук: коли, як і навіщо мити руки

Кожного року, 5 травня, відзначається Всесвітній день гігієни рук, який нагадує нам, що чистота – не лише ознака хорошого виховання, але й запорука здоров'я.
переглядів: 5
Сьогодні день пам'яті ікони Божої Матері "Невипивана чаша": молитва до Пресвятої Богородиці

Ікону Божої Матері "Невипивана чаша" вважають чудотворною. Образ зцілює людей від пияцтва, наркоманії та інших пристрастей, які можуть зруйнувати життя людини.
переглядів: 17
Перший весняний мед: коли збирають і чому він найкорисніший

З настанням весни природа прокидається, і разом із нею починається новий бджолиний сезон. Саме у квітні-травні пасічники збирають перший мед — так званий «весняний» або «первак».
переглядів: 39
Місяць росте: що можна садити на городі 5-11 травня

Місяць зростає, а це означає, що настав час для активних городніх робіт. Цього тижня сприятливі дати для посіву й саджання багатьох овочевих культур.
переглядів: 112
Плазуни атакують: що робити якщо вкусила змія

Розпочався сезон активності плазунів.Більшість із них не становлять загрози для здоров’я людини, втім є і такі, яких варто остерігатися.
переглядів: 125