Цими вихідними на Рівненщині пройде "бурштиновий" шаховий турнір
Кращих 8 рівненських шахістів за підсумками етапу отримують залікові бали: 1 місце – 10 очок, 2 місце – 8 очок, 3 місце – 6 очок, 4 місце – 5 очок, 5 місце – 4 очки, 6 місце – 3 очки, 7 місце – 2 очки, 8 місце – 1 очко.
Турнір проводитиметься під назвою "Полісся Бурштин". "Господарі змагання завжди в суботній вечір організовують дозвілля, що дає можливість в повній мірі оцінити красу бурштинового Полісся, - зазначають у Рівненській обласній федерації шахів. - У вересні 2012 року року не зміг відмовитися від запрошення відвідати цей чудовий край навіть Президент ФІДЕ Кірсан Ілюмжинов".
- Кірсан Ілюмжинов добре пам’ятає свій візит на Рівненщину в 2012 році, коли в селищі Клесів Сарненського району відкривав шахову академію для дітей, - розповідає Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук. - До речі, користуючись нагодою, я знову запропонував йому знайти можливість при нагоді відвідати наш край. І, звичайно, візити таких високопосадовців неабияк підвищують інтерес громадськості до шахів. Тож у Клесові щороку проходить представницький обласний шаховий турнір. А бажанню грати в інтелектуальні ігри у місцевих мешканців міг би позаздрити будь-який населений пункт області!
До теми:
Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщині [+ІНТЕРВ'Ю]
Вибір "ОГО": Володимир Ковальчук - шаховий генерал
20 липня - День шахів: як розвиваються шахи на Рівненщині [+ІНТЕРВ'Ю]
Ілюстративне фото з сайту Федерації шахів Рівненської області
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
бурштин, Сарненський район, кубок Рівненської області з шахів, Рівненська обласна федерація шахів, шахи, Клесів, Володимир Ковальчук
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 207
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 207
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 255
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 240
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 235