Як вберегти дітей від аварій на дорозі, - поради рівненських ДАІшників
У Костополі постраждав велосипедист
1. Регулярно нагадуйте дитині основи безпечної поведінки на дорозі. Пам'ятайте, що краще запобігти дорожньо-транспортній пригоді, ніж потім шкодувати про те, що трапилося. Маленьким дітям краще пояснювати Правила дорожнього руху в ігровій формі, за допомогою спеціальних ігрових книг, навчальних відеоматеріалів.
2. Щодня під час прогулянок пояснюйте дитині правильні дії в складній дорожній ситуації. Заздалегідь напередодні 1 вересня пройдіть з дитиною кілька разів по маршруту до школи і назад. Зверніть його увагу на дорожню розмітку, дорожні знаки, світлофори.
3. При перевезенні дитини в автомобілі обов'язково використовуйте ремені безпеки і спеціальні дитячі утримуючі пристрої. Вони дозволяють у кілька разів знизити тяжкість наслідків при аварії і допоможуть зберегти дитині життя.
4. Якщо в салоні машини перебувають неповнолітні, необхідно бути акуратніше і не здійснювати різких маневрів.
5. При проїзді дитячих садків, шкіл і місць відпочинку дітей, завчасно знижуйте швидкість, будьте готові до раптової появи дитини на дорозі.
На Сарненщині збили мотоцикліста
6. Перед покупкою дитині велосипеда або мопеда заздалегідь обговоріть з ним про правила поведінки на дорозі, докладно роз'ясніть, які його обов'язки як водія, де, як і в якому віці він може рухатися по проїзній частині. Не забувайте про вело-та мотошоломі, а також про інші засоби захисту, які покликані пом'якшити удар при можливому зіткненні або падінні.
7. І найголовніше, намагайтеся виховувати дітей власним прикладом: ніколи і ні за яких обставин не порушуйте в їх присутності Правила дорожнього руху, будучи як пішоходом, так і водієм.
Безпечних Вам доріг!
За матеріалами прес-служби УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 324
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 323
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 322
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 361
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 241