29.08.2015, 18:30

Модні сумки 2015: осінній сезон

Зручна яскрава сумка завжди стане чудовим доповненням жіночого образу. Яка ж модель буде доречною цієї осені?
З кожним сезоном мода пропонує нові тенденції для жіночих образів. Осінь 2015 також представляє нові моделі улюблених жіночих сумок.

Так, на піку популярності незвичайні оригінальні сумки. Незвичайні форми, оригінально поєднані кольори та матеріали - основні характеристики саме таких моделей.

Сумки з анімалістичним узором також будуть вигідно доповнювати сміливі образи модниць. Не обов'язково обирати моделі природніх кольорів, цієї осені в моді яскраві відтінки.З поверненням моди на джинсовий одяг, особливої популярності набувають і джинсові сумки. Такі моделі точно стануть у нагоді саме цієї осені.Для прихильниць офісного стилю в нагоді стане сумка-папка.Модницям, які дотримуються спортивного стилю, варто звернути увагу на оригінальні сумки-рюкзаки. Та й для будь-якої пані така сумка згодиться на випадок подорожі чи відпочинку на природі.Ну і звісно, не втрачають популярності оригінальні витончені клатчі, які дозволять захопити з собою все необхідне і, при цьому, вигідно доповнити образ.Вибір сумок цієї осені найрізноманітніший. Поспішайте придбати свою модель!

Статті до теми:

Готуємось до зими: модні шубки 2015-2016

Жіночі піджаки: модні тенденції 2015 [+Фото]

Модний червоний колір у жіночих образах
Щасливе Рівне