30.08.2015, 15:01

Гороскоп на тиждень 31 серпня - 6 вересня

Прогноз астрологів на тиждень для всіх знаків зодіаку.
ОВЕН (21.03-20.04). Досить емоційний тиждень. Постарайтеся врівноважити ваш настрій та емоційний стан. А допоможуть вам у цьому близькі люди, давні надійні друзі. Не соромтеся звернутися до них за допомогою. Навіть не встигнете помітити, як життя повернеться до вас сонячною стороною!

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вдалий і продуктивний період. Ваші рішучість й ділова активність дозволять здійснитися більшій частині планів та завдань. І все ж зверніть увагу на стосунки. Важливо сприймати людей і події такими, які вони є. У вихідні вам, швидше за все, доведеться відповідати на претензії родичів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Будуть вдалими поїздки і подорожі. В діловому та особистому житті не все щзалежить від вас самих. Але те, що є, це вже чимало. Гарні новини у суботу-неділю додадуть оптимізму та впевненості у власних силах. Приділіть більше уваги дітям.

РАК (22.06-23.07). Ловіть важливу ідею, це у найближчому майбутньому розширить ваші можливості. Не відкладайте важливі справи в довгий ящик. Раніше почнете – раніше завершите. Уникайте безглуздих суперечок і критики на адресу близьких людей. У вихідні душевні бесіди принесуть масу корисної інформації.

ЛЕВ (24.07-23.08). Продуктивний період для вирішення важливих завдань і проведення ділових зустрічей. Нові знання та ідеї дадуть вам шанс влаштуватися на більш високооплачувану роботу. Жодних особливих турбот і ускладнень не передбачається. Уникайте конфліктів на роботі, говоріть приємне членам своєї родини.

ДІВА (24.08-23.09). Можливе просування кар'єрними сходами, однак не обійдеться без конфліктів як з керівництвом, так і з колегами чи партнерами. Варто виявити особливу обережність, стежте за своїми словами, інакше ризикуєте когось серйозно скривдити. У вихідні не відмовляйтеся від запрошення в гості, не виключені цікаві й корисні знайомства.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас може з'явитися схильність до нереальних фантазій, витання у хмарах й ілюзорна уява про свої можливості. Дивіться на речі більш реалістично, це позбавить багатьох розчарувань. І сподівайтеся тільки на себе, не варто чекати, що інші зроблять все за вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви можете одержати бажане, варто тільки захотіти й поділитися своєю мрією з коханою людиною. Підсиляться ваші інтелектуальні здатності, логіка та пам'ять. Хоча на це може бути витрачено досить багато енергії, всі проблеми ви вирішите, у тому числі й фінансові.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вдалий час для важливих ділових переговорів, підписання угод, зміни місця роботи чи кола спілкування. Можливі даремні переживання й нервова метушня. Ретельно перевіряйте всю вступну інформацію, щоб не було неточностей і помилок. Вихідні присвятіть собі, розслабтеся на самоті.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам залишилося для досягнення великої мети докласти зовсім трохи зусиль, і результат принесе очікувані плоди. Втім, під тиском зовнішніх обставин ваша точка зору може змінитися. Але нехай вас не бентежить, що хтось буде мати через це незручності. У суботу знайдіть час для генерального прибирання.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вирішення звичайних повсякденних завдань зажадає від вас чималої кількості сил і часу. Майте на увазі, що діяти доведеться наодинці. Але на вас буде очікувати успіх практично у всіх починаннях. Так що гріх не використати будь-яку сприятливу можливість.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі досить напружений період, не виключено, що доведеться працювати за колег, які пішли у відпустку чи кудись поїхали. Сприятливий період для творчості, навчання, самоосвіти. Бажано, щоб емоції не були перешкодою у стосунках з близькими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЩОДЕННИЙ ГОРОСКОП

Західний гороскоп на 2015 рік для знаків зодіаку

Найкращі дні 2015 року - астрологічний календар
Щасливе Рівне